logo

24 Ağustos 2017

Adana’da 14 Yaşındaki Kız Çocuğunu Taciz Edene Linç Girişimi

Adana’da 14 yaşındaki iki kız çocuğunu sözlü taciz eden bir kişi bölgede bulunan vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi. Sinan T. isimli tacizci Adanalılar tarafından linç edilmek istenirken zanlıyı polis kalabalığın elinden güçlükle alabildi. Son zamanlarda artan taciz olaylarına karşı tepki gösteren vatandaşalar güvenlik güçlerinin bu tür olaylara karşı daha fazla önlem alması gerektiğini belirtti. Öte yandan güvenlik güçleri tarafından göz altına alınan Sinan T. isimli zanlı ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

ADANA’DA 14 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞUNA TACİZ

Adana’daki bir parkta 14 yaşındaki iki kız çocuğuna sözlü tacizde bulunduğu iddia edilen Sinan T., bölgedekiler tarafından linç edilmek istendi. Adana’da 14 yaşındaki 2 kız çocuğuna bir parkta taciz ettiği gerekçesiyle vatandaşlar tarafından darp edilen Sinan T., çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

ADANALILAR TACİZCİYİ LİNÇ ETMEK İSTEDİ

Seyhan Nehri kıyısındaki Merkez Park’ta meydana gelen olayda Sinan T isimli şahıs parkta arkadaşlarıyla birlikte yürüyen 14 yaşındaki S.A. ve H.T.’ye sözlü tacizde bulundu. Kız çocuklarının çevreden yardım istemesi üzerine parkta bulunan vatandaşlar, Sinan T.’yi kovalayıp yakaladıktan sonra darp etti.

TACİZCİ SERBEST BIRAKILDI

Parktaki ‘Mobil park polisi’ arbedeye müdahale ederek Sinan T.’yi gözaltına aldı. Sinan T., sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Zanlının serbest kalmasına tepki gösteren vatandaşlar bu tür olaylara karşı daha fazla önlem alınması gerektiğini belirtti.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?