logo

29 Mayıs 2018

Acun Ilıcalı’dan Adem-Turabi yorumu!

Survivor’da kim elendi? Survivor 2018’de bu hafta nefes kesen bir eleme gecesi yaşandı. Turabi, Mustafa Kemal, Yağmur ve Hakan’ın eleme potasında olduğu Survivor’da elenen ismi Acun Ilıcalı açıkladı. İşte Survivor’da bu hafta elenen isim…

Survivor 2018’e Adem ve Turabi arasında sular durulmuyor. Konseyde Acun Ilıcalı, Adem ve Turabi arasında yaşananlarla ilgili kritik açıklamalarda bulunuluyor. Dün akşam Survivor’da bir kişi daha elendi. İşte konseyde yaşananlar…

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da bu hafta bir ilk yaşanmış ve her iki takım da birer dokunulmazlık oyunu kazanmayı başarmıştı. Böylelikle her iki takımdan ikişer yarışmacı da eleme adayı olmuştu. Gönüllüler takımından Hakan ve Yağmur, Ünlüler takımından ise Mustafa Kemal ve Turabi’nin eleme adayı olduğu haftada 1 kişi daha hayallerine veda etti. Sevilen yarışmada bu hafta adaya veda eden yarışmacı Yağmur Banda oldu.

YAĞMUR BANDA KİMDİR?

20 yaşında. Liseyi bitirmiş. 12 yaşından beri spor yapıyor. 12 yıldır tekvando yapıyor. Türkiye ve Balkan şampiyonluğu var. 2014 yılında Avrupa şampiyonluğu var. Bu sene Türkiye ikincisi olmuş.

ERKEKLER SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Erkekler sembol oyunu yine büyük bir çekişmeye sahne oldu. İletişim oyununda oldukça iyi bir performans sergileyen Turabi, bu oyunda da gücünü konuşturdu ve finalde Adem Kılıççı’yı mağlup ederek sembolün sahibi oldu.

KADINLAR SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Erkekler sembol oyunu sonrası gözler kadınlar sembol oyununa çevrildi. Finalde Sema Aydemir’i mağlup etmeyi başaran Merve Aydın, kadınlar sembolünün sahibi oldu. Bu aynı zamanda Merve’nin ilk sembolü oldu.

ACUN ILICALI’DAN ADEM VE TURABİ YORUMU!

Acun Ilcalı:” Televizyonda yayın kuralları olduğu için sarfettiğiniz bir çok kelimeyi zaten yayınlamadık. Adem 3 önemli hata yapıyorsun;

1-) Bilmem ne yaparım Survivor’ı diyorsun. Biz seni zorla çağırmadık Survivor’a!
2-) Kameramana yaptığın bir hareket var. Bu da bize yapılmış bir hareket olarak kabul ediyoruz.
3-) Nagihan’a sarfettiğin sözler…

SURVİVOR 83. BÖLÜMDE İLETİŞİM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da eleme gecesi bölümüne ilk olarak iletişim oyunu ile başlandı. Turabi’nin muhteşem bir performans sergilediği zorlu mücadeleyi 10-6 skorla Ünlüler kazandı ve eleme öncesi büyük moral buldu.(Milliyet)

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?