logo

20 Kasım 2017

A101 23 Kasım Aktüel Ürünler Kataloğu

Her hafta farklı ürünlerle karşımızda olan A101, bizlere çeşit çeşit fırsatlar sunmaya devam ediyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre ürünler sunarak, A101 aktüel köşesinde her hafta farklı ürünler indirimli olarak satılıyor. Marka ürünler ve kaliteli ürünler piyasa fiyatlarının altında satılarak müşterilerin memnuniyeti ön planda tutuluyor.

Bu hafta A101 kataloğundaki ürünler de her hafta olduğu gibi çekici ve güzel. A101 23 Kasım aktüel ürünleri arasında LED TV sunuluyor. Buna ek olarak Asus marka Notebook, çok fonksiyonlu yazıcı uygun fiyatlara sunulmaktadır. Aynı zamanda katalog üzerinden ürünlerin özelliklerine de bakılabilir. Bunlara ek olarak cep telefonu, Bluetooth kulaklık, Powerbank, USB Bellek, kaynak makinesi de ihtiyaç sahiplerine sunulacak. Beyaz eşyalar arasında mikro dalga fırın vardır. Hanımlara Arzum’un Lazer Epilasyon aleti de sunuluyor.

A101 23 Kasım Aktüel Fırsatlarını İnceleyin

A101 hafta sonu ev eşyalarında çok amaçlı dolap ve çekmeceli takı dolabı sunuyor. Aynı zamanda deterjanlar, şampuanlar ve öğretmenler günü için birkaç hediyelik eşya seçeneklerinde indirimler uygulanmıştır. A101 kampanyaları her hafta tüm hızı ile devam ediyor.  Bu hafta dondurulmuş ürünlerde ve bazı Ülker ve Torku ürünlerinde de kampanyalar vardır.

Fırsatları inceleyerek önceden haberdar olun. Ürünler sınırlı sayıda olduğu için kısa sürede tükenmektedir. Bazı ürünler 23 Kasım sabahı dahi tükenmiş olmaktadır. Bunun için istediğiniz ürüne sahip olmak adına erkenden A101’e gitmelisiniz.

Aktüel Kataloglar İçin : https://www.aktuelurun.org/a101aktuel

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?