logo


ZEYTİNYAĞI PAKETLEME MAKİNESİ

Başta hava yolu şirketleri olmak üzere, katering şirketleri, hazır gıda firmaları ve süpermarketlerdeki hazır salata barları yanlarında tek kullanımlık stick zeytinyağı paketleri ile gelmektedir. Zeytin yağı sade bir şekilde doldurulabildiği gibi zeytinyağı artı limon karışımı da aynı makinede olabilmektedir. Zeytin yağı makinesi ile su, süt, limon suyu, limonata gibi sıvı ürünler paketlenebilmektedir.  Zeytinyağı gün geçtikçe kullanımı popüler hale gelen sağlıklı bir gıda maddesidir. İnsanlar bilinçlendikçe zeytinyağına olan talep sürekli artmaktadır. Gelecekte de artmaya devam edecektir. Zeytinyağına bu talep tek kullanımlık zeytinyağı paketlerine olan talebi de artırmıştır. Tek kullanımlık zeytinyağı stick paket talebi de Turpack olarak ürettiğimiz sıvı stick dolum makinesi imalatının artmasını sağladı.

Bugün Turpack olarak üretimini yaptığımız tek kullanımlık stick makienelerinin en az yarısı sıvı stick dolum makinesi olmaktadır. Başta İtalya olmak üzere, Yunanistan, Tunus gibi Akdeniz ülkelerine onlarca zeytinyağı paketleme makinesi kurulumu sağlanmıştır.

Zeytinyağı dolum makinesi (olive oil packaging machines) minimum 3 kanallı olabilmektedir. Bu en ekonomik zeytinyağı paketleme makinesi çözümümüz. Bunun yanında 8 kanala kadar makine imalatımız bulunmaktadır. 8 kanallı stick zeytinyağı paketleme makinesinin hızı 300 adet / dakika ya kadar çıkabilmektedir.

Zeytinyağının paketlenmesi esnasında otomatik dolum sistemleri kullanılır. Böylece insan eli değmeden büyük tankerlerden zeytin yağı stick dolum makinesi haznesine, oradan da stick paketlerin içerisine tam otomatik bir şekilde transfer edilir.

İkinci el zeytinyağı paketleme makinesi kararı vermeden önce çok iyi düşünmek gerekir. Çünkü zeytinyağı hassas bir üründür. Ve gıda dolumu ciddi bir iştir. Hijyen gerektirir.  Makinenin ürüne temas eden kısımlarının tamamen paslanmaz çelikten olması çok önemli bir husustur. Turpack olarak ikinci el zeytinyağı paketleme makinesi satışımız yoktur. Ama müşteri talebine göre ürettiğimiz zeytinyağı paketleme makineleri üst düzey kalite kontrollerinden geçerek müşteriye teslim edilmektedir. Ürüne temas eden tüm yüzeyler 316 sertifikalı paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Makinede kullanılan elektroniğin tamamı SIEMENS, Pnömatik ise FESTO markalıdır. Avrupada muadillerinden kalite olarak hiç bir farkı olmayan Turpack zeytinyağı paketleme makineleri fiyat açısından son derece ekonomik bir makine çözümüdür.

Turpack Makine, 12 yıllık tecrübe ve 500 stick makine kurulumu sonrası, zeytinyağı paketleme çözümünde güvenilir bir çözüm ortağıdır.

Etiketler: » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+6 = ?