logo


26 Nisan 2016

Zerrin Özer’den üzen haber!

zerrin özer

Zerrin Özer evinde geçirdiği kaza sonucu hastaneye kaldırıldı.

6 önce geçirdiği ameliyat sonrası tekerlekli sandalyeye mahkum olan Zerrin Özer evinde dengesini kaybedip düştü. Hastaneye kaldırılan Zerrin Özer’in tedavisi devam ediyor.

Geçirdiği ameliyat sonrası tekerlekli sandalyeye mahkum olan Zerrrin Özer evinde dengesini kaybedip düşünce apar topar hastaneye kaldırıldı.

6 ay önce bel ağrısı şikayeti ile ameliyat masasına yatan ve komplikasyon nedeniyle tekerlekli sandalyeye mahkum olan Zerrin Özer evinde dengesini kaybedip düştü.

Üç bel fıtığı ameliyatı geçiren, dördüncüsü riskli bulunan Zerrin Özer için nasıl bir tedavi izleneceği henüz belli değil.

Evinde geçirdiği talihiz kaza sonrası hastaneye kaldırılan Zerrin Özeri’in TRT Müzik’teki “Zerrin Söylüyor” programının dün akşam yapılması gereken canlı yayını da iptal edildi.

Zerrin Özer geçtiğimiz günlerde TRT Müzik’teki “Zerrin Söylüyor” programında ayağa kalkarak hayranlarını sevindirmişti.

“Yaşama sevincim kalmadı” demişti

TRT ekranlarında sunuculuğunu yaptığı programa tekerlekli sandalye ile çıkan ünlü sanatçı, geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklamada “Aylardır uyku uyuyamıyorum. Artık yaşama sevincim kalmadı” diyerek gazetecilere dert yanmıştı.

Etiketler: » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+8 = ?