logo


Yılın çifti seçildiler!

karaparaaşk-tuba-enginOrtadoğu’da yayın yapan MBC4 kanalı ‘En çok hangi dizinin oyuncuları yakışıyor?’ diye sordu. Listenin ilk sırasında ‘Kara Para Aşk’, 2. sırada Karadayı’nın yıldızları yer aldı.

atv kanalı, kalitesini ve farkını sadece ülkemizde değil yurt dışında da kanıtladı. atv’nin reyting rekorları kıran iki dizisinin yıldızları, ‘gönüllerin sultanları’ olduğunu yapılan bir anketle gözler önüne serdi. Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerine yayın yapan MBC4 kanalı, onbinlerce seyircinin katıldığı bir anket düzenledi.

‘ÇOK ROMANTİKLER’

‘Turki Ekstra’ programı için yapılan çekimlerde Arap ve Türk izleyicilere, “Birbirine en çok yakıştırdığınız dizi karakterleri hangisi?” diye soruldu. Ankete katılanların büyük çoğunluğu, ‘Kara Para Aşk’ dizisinin yıldızları Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek’in birbirine en çok yakışan çift olduğunu söyledi. Seyirci, bunun nedenini ise şöyle açıkladı: “Daha tatlılar ve çok iyi anlaşıyorlar. Ekranda çok hoş duruyorlar. Çok romantik bir çift.”

MUHTEŞEM İKİLİ

Büyüküstün ile Akyürek’i ise yine atv’nin fenomen dizisi ‘Karadayı’nın yıldızları izledi. Dizinin Hakime Feride’si Bergüzar Korel ile Mahir’i Kenan İmirzalıoğlu, böylece Ortadoğu bölgesinde elde ettikleri şöhretlerini bir kez daha kanıtladı. Karadayı’nın yıldızları, daha önce de Yunanistan’da düzenlenen bir ankette ‘birbirlerine en çok yakışan çift’ seçilmişti.

Etiketler: » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+6 = ?