logo


02 Ocak 2016

Yeni yılın yeni dizileri geldi

burcu biricik

Diziler bitiyor, yerine yenileri geliyor… 2016’ya girerken günlük dizi takviminizi güncellemeniz için bir rehber…

1- HAYAT ŞARKISI, Kanal D-Ocak

Şimdiden ‘Onunla Ben Evlenicem’ caps’lerine ilham veren tanıtımlarıyla sosyal medyada en çok konuşulan yeni dizi oldu. Burcu Biricik ve Birkan Sokullu, sezon ortası dizilerinin ağır havasına bir nebze gençlik, ferahlık getiriyor. Hayallerinin erkeği Kerim’le evlenip düğünde terk edilen Hülya (Biricik) son zamanlarda gördüğümüz en hınçlı intikam yeminini ediyor. Kerim paçayı nasıl kurtaracak, izleyip göreceğiz. Dizi ocak ortasında ekrana gelecek.

Fragman:

2- GECENİN KRALİÇESİ, Star TV, 12 Ocak Salı

meryem uzerli

İsmi üç kere değişti. Set dedikoduları tanıtımlarından çok önce geldi. Mehmet Aslantuğ ‘fazla riskli’ bulundu; yerine Uğur Polat geçti. Meryem Uzerli imzayı attı atmadı, parada anlaşıldı anlaşılmadı tartışması gündemi meşgul etti. Fransa’daki şık çekimler beklentiyi yükseltti. Sonunda sezon ortasının en iddialı dizilerinden ‘Gecenin Kraliçesi’ne geri sayıyoruz. Baba-oğullu aşk üçgeninin ortasında kalan Selin’in hikâyesi Grasse’den Karadeniz’e, oradan İstanbul’a uzanacak.

3- YETER, ATV, 31 Aralık Perşembe

pelin karahanlı

Bu hafta başlayan ‘Yeter’, yılın en gergin dizisi. Pelin Karahan’ın canlandırdığı Aylin, evliliği kâbusa dönüşen genç bir anne. Psikolojik savaşın diğer kahramanı da kocası rolündeki Yurdaer Okur. Dizi son on yılın en efsanevi ekran fettanı Wilma Elles’i de kadrosuna kattı. Yılbaşı gecesi, dansöz yerine damardan dram tercih edenlere duyurulur.

4- GÖÇ ZAMANI, Star TV, Ocak

göç zamanı

‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ün boşaltacağı ‘doğu dizisi’ kontenjanını Vahide Perçin ve Talat Bulut’un başrolü paylaştığı ‘Göç Zamanı’ dolduracak. Hikâye, Cennet’in (Perçin) zulümden kaçırdığı çocuklarına sahip çıkmaya çalışması etrafında şekillenecek. Dizinin ocak ayının ikinci haftası yayından kalkacak ‘Hatırla Gönül’ün yerine pazar günleri ekrana gelmesi bekleniyor.

5- KEHRİBAR, ATV, Ocak

Gönüllerin Memati’si Gürkan Uygun yine sert abi rolünde ATV’nin yeni dizisinde karşımıza çıkıyor. ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın başarısı kanalı cesaretlendirmiş olmalı, bir ‘errrkek’ diziyi daha yayına sokuyorlar. Bol silah, bol çatışma, bol çatık kaşın yanında elbette aşk da var.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?