logo

25 Eylül 2016

Yeni sezon ilk bölümü pes dedirtti!

arka-sokaklar

Yeni sezon ilk bölümüyle izleyicisi ile buluşan Arka Sokaklarda hastanede patlayan bomba sahnesi sonrası kimseye bir şey olmaması ekran başındaki izleyiciye pes dedirtti.

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden olan ve önemli bir kesim tarafından takip edilen Arka Sokaklar’ın yeni sezon ilk bölümünde yaşananlar ekran başındakilere pes dedirtti.

KAPALI ORTAMDA BOMBA PATLADI

Geçtiğimiz sezon hastanede patlayan bomba sahnesinde Rıza Baba ve ekibi de olay yerindeydi. Kapalı bir ortam ve patlatılan bir valiz dolusu bomba… Herkesin aklına Rıza Baba ve ekibinden bazı isimlerin öleceği geldi.

“TÜRK İNSANININ AKLIYLA DALGA GEÇİYORLAR”

Ancak dün akşam ekrana gelen yeni sezon ilk bölümünde hastanede patlatılan bomba sahnesinde sadece saldırganın yaşamını yitirmesi izleyenlere “Bunlar Türk insanının aklıyla dalga geçiyorlar” dedirtti.

DIŞARDAKİLER BAYGIN, İÇERDEKİLER HEMEN AYAKLANDI

Öte yandan bomba patladığı anda dışardakiler yerlerde yatarken, içerdekilerin hemen ayaklanmaları da dikkat çeken bir başka detay oldu. Kaynak: haberler.com

REYTİNGDE SORUN YOK!

Totalde Arka Sokaklar dizisi ilk 100 listesinde birinci oldu. 7.29 reyting ve 21.21 share alan Arka Sokakların ardından Kiralık Aşk dizisi 2. sırada yer aldı.

AB Grubunda ise Kiralık Aşk zirvedeki yerini alırken Arka Sokaklar dizisini ikinciliğe kaydırdı.

FOX’un dizisi Bana Sevmeyi Anlat ise AB grubunda 3. sırada yer alırken, totalde 5. sıraya kadar çıkabildi.

Etiketler

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?