logo


Yeni Nesil Ajan 3 İzle

Bol aksiyon dolu bir film keyfi için Yeni nesil ajan 3 izle kaçırılmaması gereken yeni seçenekler arasında yerini almış durumda. Serinin bir ve ikinci filmlerinin ardından 2017yılında gösterime girecek olan Yeni Nesil Ajan 3 Türkçe dublaj izle filmi, önceki filmleri takip edenler için sürprizlerle dolu bir görsel şölen yaratacağa benziyor. 2002 yılında beyaz perdede yer alan filmin devamında başrol olan Van Diesel yer almamıştı. Ancak 10 seneyi aşkın bir zamandan sonra yeniden eski başrolün geri dönüşü filmin sevenleri için adeta müjde niteliğindeydi. 27 Ocak 2017 tarihinde gösterime girmesi beklenen Yeni Nesil Ajan 3 izle filmi, gerilim ve aksiyon severler için bir saat 47 dakikalık güzel bir zaman geçirmenizi sağlıyor. Hafta sonlarında güzel bir tatil ödülü, sıkıcı bir iş çıkışını daha eğlenceli hale getirmek için ya da uzun bir aradan sonra eski dosta kavuşma hissini yaşamak üzere filmi izleme keyfine varabilirsiniz.

Yeni Nesil Ajan 3 Konusu

Ölüme meydan okuyan devlet ajanı Xander Cage, Yeni Nesil Ajan 3 izle ile gerilimin üst seviyelerini yaşatıyor. Bir sporcuyken devlet adamı olan Xander Cage, kendisini sürgüne göndermesini akabinde alfa savaşçısı olan Xiang ve ekibiyle beraber tehlikeli silahı ele geçirmek üzere çarpışmalar içerisine giriyor. Pandora’nın Kutusu adındaki bölgeden bu silahı almaya gittiklerinde Yeni Nesil Ajan 3 Türkçe dublaj izle ile farklı gerçekler de gün yüzüne çıkacaktır. Heyecan arayan güçlü karakterleri bir araya toplayarak yeni bir ekip oluşturma çabasındaki Xander, bir anda kendini ölümcül bir komplo içerisinde bulacaktır. Bu anlaşılması güç komplo ağında dünya üzerindeki güçlü hükümetlerin en üst düzeylerindeki kişileri işaret eden bir tuzak ortaya çıkacaktır. Yeni Nesil Ajan 3 Türkçe dublaj izle ile sadece gerilim ve aksiyon sahneleri değil, aynı zamanda genel dünya düzeninde görünürde güvenli olan alanların neden insanlar üzerinde derin bir güvensizlik yaratabildiği de sorgulanıyor. Sözde tarihin en güvenli dönemini yaşarken eskiye göre hissedilen yoğun güvensiz ve huzursuz ortam akıllarda birçok soru işaretinin oluşmasına neden oluyor.

2017 Yılı Filmleri

Onlarca yeni 2017 filmleri izle ilgi çeken birçok seçenekle beraber gündeme gelmiş durumda. Aksiyon, fantastik, komedi, bilim kurgu filmleri gibi çok sayıda kategoride hem yeni yapımlar hem de seri filmlerini bir arada görmek mümkün. Henüz hangi filmi izleyeceğinize karar veremiyorsanız, önce 2017 filmleri içinde kategori seçerek işe başlayabilirsiniz. Sonrasında eleme yaparak yeni bir kriter daha belirleyebilirsiniz. Fragmanlara baktığınızda en çok dikkatinizi çeken seçenekleri, site üzerindeki editör seçimlerini, film özetlerini okuyabilirsiniz. Oyuncu ve yönetmen faktörünü de dikkate almak gerektiğini de belirtmek gerekiyor. Yönetmenlerin eskiden hangi filmlerde görev aldıkları bazen 2017 filmleri arasında seçim yaparken artı olabiliyor.
Kaynak: filmexpresi.com

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

2+7 = ?