logo


Yeni hali çok şaşırttı!

kivanc-bere_640Büyük ümitlerle başladığı ‘Kurt Seyit ve Şura’da umduğunu bulamayan Kıvanç Tatlıtuğ yeni haliyle şaşırtıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ, stilist Başak Dizer’le aşk yaşamaya başladıktan sonra giyim tarzı ve yaşantısını değiştirmeye başladı.

Son olarak eski lüks yaşantısından uzakta geçtiğimiz yaz Los Angeles’ı hippi tarzı karavanıyla dolaşan oyuncunun yeni adresi ise Galata oldu. Tatlıtuğ, stilist sevgilisi Başak Dizer’le birlikte olmaya başladıktan sonra sosyetenin müdavimi olduğu Ulus ve Etiler’den de uzaklaşmaya başladı.

Artık lüks semtlerde daha az vakit geçiren oyuncu şimdilerde daha çok Cihangir ve Galata çevresindeki kafelerde sosyalleşip, vakit geçiriyor. Geçtiğimiz yaz 1960’lı yıllarda hippi tarzını benimseyen gençlerin kullandığı minibüsüyle Amerika seyahatine çıkıp, herkesi şaşırtmıştı.

Önceki gün ise Galata’nın arka sokaklarındaki bir kafede objektiflere yansıdı. Lüks ve pahalı iki Porshce otomobilini garajında bırakıp taksiyle seyahat eden oyuncu, giyim tarzıyla da dikkatleri üzerine çekti. Eski lüks yaşantısının aksine son dönemde daha çok entelektüel çevrelerin takıldığı bohem tarzı mekanlarda daha sık görülmeye başladı.

2015 SONUNA KADAR EKRANDA YOK

Öte yandan ‘Kurt Seyit ve Şura İstanbul’un finalinden sonra Kıvanç Tatlıtuğ, tıpkı eski rol arkadaşı Beren Saat gibi yüzünü dinlendirme kararı aldı. Tatlıtuğ, 2015 sonuna kadar hiçbir projede yer almayacak. Tatlıtuğ’un ekrandan uzak kaldığı süre içinde sinema filmlerine ve oyunculuk eğitimine ağırlık vereceği öğrenildi.

Geçen sezon büyük ümitlerle başladığı yeni dizisi Kurt Seyit ve Şura ilk bölümünden itibaren reytinglerde istenilen seviyeyi bir türlü yakalayamamıştı. Star TV ısrarla dizinin arkasında durmuş fakat reytinglerde yükseliş olmadığı için diziye erken final yaptırma kararı alınmıştı. Kurt Seyit ve Şura 3 bölüm sonra final yapacak.

Etiketler: » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+9 = ?