logo


Yemekli Boğaz Turu Hizmeti

Konuklarınızla özel bir organizasyon mu planlıyorsunuz? Onları yemekli boğaz turu yaparak şaşırtmak istiyorsanız, sizlere en doğru hizmeti sağlıyoruz. Üç kattan oluşan teknemiz ve konforun en kaliteli hizmetle taçlandırıldığı ekibi, ev sahipliği yapmak için yanınızda yer almak istiyor. Sektör içinde verimliliğinizi arttırmak ve davetlilerinizle birlikte kendinizi ödüllendirmek istiyorsanız, aradığınız seçenek karşınızda duruyor. Lüks tekne içinde, İstanbul’un muhteşem doğası, gece boyunca sizi ve davetlilerinizi büyüleyecek. Şehrin altın gerdanlığı sayılan boğazda yemeğinizi yerken, tarihi yalılar, saraylar, camiler, park ve bahçeler ruhunuzu da doyurarak, dinlenmenizi sağlayacak.

42 metre uzunluğunda ve 10 metre genişliğinde olan tekne, benzer organizasyon ve davetlerin vazgeçilmez mekânı olarak kabul ediliyor.

İstanbul’da Yemekli Boğaz Turu

Teknenin giriş katında yer alan 250 metrekare alan üzerine kurulu, kapalı restorantta, yuvarlak masa düzeni oluşturularak, toplamda 250 kişi ağırlanabiliyor. Gereken koşullarda ise, kare ve dikdörtgen masa yardımıyla ağırlanan konuk sayısı 350-400 kişiye çıkarılıyor.

Beyaz Martı Davet Gemisi yemekli boğaz turu hakkında ayrıntılı bilgi almak için, sitemizin https://www.beyazmartidavetgemisi.com/bogaz-turlari/ kısmını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

8+10 = ?