logo


30 Haziran 2017

Yazın Kolay Zayıflamak

Çoğu insanın hayallerinden olan fit bir görünüm, oldukça zorlayıcı aşamalardan oluşabilmektedir. Özellikle yaz aylarında yenilen ve içilene son derece dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde alınan kaloriler ile fazla kilolardan kurtulmak yerine onlarla yaşamayı öğrenmek zorunda kalabilirsiniz. Bununla birlikte yaz meyvelerinden biri olan karpuz, belli ölçüde tüketilmelidir. Özellikle karpuz kalori değerini bilmeli ve ona göre tüketmelisiniz. Burada söylemeliyiz ki 100 gram karpuz tam olarak 30,4 kaloriye eşittir. Yani doğru ve dengeli tüketim gerekmektedir. Peki ama zayıflamak için yapmanız gerekenler hakkında ne biliyorsunuz? Yaza daha fit ve daha zayıf girmek istemez misiniz? O zaman hemen burayı ziyaret etmelisiniz. Kesinlikle aradığınızdan çok daha fazlası burada olacaktır.

Karpuz Kilo Yapar Mı?

Yaz aylarında en çok merak edilen sorulardan biri karpuz kilo yapar mı olmaktadır. Bildiğiniz gibi 100 gram karpuz ile vücudunuza 30 kalori almış oluyorsunuz. Eğer ki hiç hareket etmeyen ve yakmayan biriyseniz kilo almanız olası olacaktır. Bir de tükettiğiniz miktara göre değişimler de söz konusu olacaktır. Burada belirtmeliyiz ki günlük 2 dilim karpuz yemenin size kilo aldırmayacağını unutmamalısınız. Aksine belli vitamin ve minerallerden de faydalanacağınızı unutmamalısınız.

Hurma Diyeti Yapan

Lifli bir gıda olan ve zayıflamaya yardımcı olduğu bilinen hurma, bünyesinde birçok vitamini de barındırmaktadır. Öncelikli olarak hurma diyeti sağlıklı şekilde kilo vermenize yardımcı olabilir. Tabii düzenli ve istikrarlı bir şekilde davranmak gerekir. Aksi takdirde uygulamaların hiçbirine uygun davranmamak, bir yerden verirken bir yerden kilo almak gibi sorunlar sizleri sadece yerinizde saydıracaktır. Peki ama bu konuyla ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz? Eğer hurma diyeti yapan kişilerin sonuçlarını, bu diyetin nasıl yapılacağını, etkilerini, yararları ve zararlarını gibi daha pek çok konu hakkında detaylı bilgi isterseniz, hemen şimdi burayı ziyaret edebilirsiniz : zayıflama.net

Etiketler: » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+4 = ?