logo


30 Nisan 2016

Yattara’nın duygusal anları…

yattara

İletişim ödülünü kazanan Ünlüler takımı sıra ile ailelerine mesaj gönderdiler. 15 senedir ilk defa ailesinden ayrı kalan Yattara, mesaj gönderirken gözyaşlarına engel olamadı. İşte o anlar…

Survivor’da dün yayınlanan bölümde iletişim ödülünü ünlüler takımı kazandı. Aileleri ile görüşenlere arasında Yattara da vardı.

Survivor’da Semih Öztürk gözden mi çıkarıldı?

Adanın başarılı yarışmacılarından Nagihan, “Semih ödül oyunlarında müthiş bir şekilde kendini ortaya koyuyor, parçalıyor kendini. Dokunulmazlık oyununa geldiği zaman bambaşka bir Semih oluyor. Konseyde devamlı ‘Ben Kıbrıs’ı garantiledim’ diyor. Performansta, istatistikte birinci olduğum halde ben bunu garanti olarak teleffuz etmiyorsam, onun da bunu teleffuz etmemesi gerekiyor” sözleriyle dikkati çekiyor.

Tuğba Özay’ın sürpriz bir şekilde elenmesine de vurgu yapan Nagihan, “En son Tuğba Özay oylamada birinci çıkmıştı. Şu an Tuğba Özay aramızda yok. Bir bakmışsın belki Semih de aramızda olmayacak” diyor.

Son SMS oylamasında Serkay Tütüncü’nün gerisinde kalan Semih ise “Önümüzde dokunulmazlık oyunu olacak. Orada da yapacağım şovlar olacaktır” şeklinde kendini savunuyor.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+7 = ?