logo


Yatakta eski kocasının adını söyleyince…

dehşet

ABD’nin Florida eyaletinde yaşanan dehşet verici olayda, Fidel Lopez adındaki adam sevgilisiyle seks yaparken kadının başka bir adamın ismini söylemesi üzerine dehşet saçtı!

Polis, adamın kayar cam kapıyı kırdığını, duvara attığı yumruklarla delikler açtığını ve dolap kapağını koparıp attığını itiraf ettiğini söyledi.

Posta’nın haberine göre; Sinir krizi geçiren adam evi parçaladıktan sonra yerde bilinçsizce yatan 31 yaşındaki Maria Nemeth’e döndü. Çeşitli objelerle kadını sakatlamaya çalışan adam daha sonra elleriyle kadının bağırsaklarını çıkardı.

Gece 3 buçukta polis arayan adam, cesedi banyoya taşıdığını ve hayata döndürmek için yüzüne su serptiğini söyledi.

Olay yerine gelen sağlık görevlileri Lopez’i kadının bir kan havuzu içinde yatan çıplak cesedi üzerinde ağlarken buldular.

Polisin yaptığı sorgulamada, Lopez, Nemeth ile birlikte tekila içtiklerini ve seks yapmaya başladıklarını anlattı. Lopez polise, Nemeth’in kendisinin içine bir bira şişesi sokmasını istediğini, daha sonra banyoya kusmaya gittiğini ve nefes alamadığını bunun üzerine kendisinin polisi aradığını söyledi.

Daha sonra ifadesini değiştiren Lopez, seks sırasında Nemeth eski kocasının ismini söyleyince sinirlendiğini, kadını saldırdığını, kadının cinsel organına yabancı objeler soktuğunu ve korkunç cinayeti gerçekleştirdiğini itiraf etti.

Cinayetten tutuklanan Lopez, hapse atıldı.

Share


#

SEN DE YORUM YAZ

3+7 = ?