logo


08 Mayıs 2018

Yat Kiralama Hizmetlerimiz

Yat Kiralama Seçeneklerimiz

Sizler için birçok yat çeşidimiz bulunmaktadır. İhtiyacınıza ve talebe göre tercih edeceğiniz tekne ve yatları bizden belli bir süreliğine kiralayabilirsiniz. Bununla birlikte düzenlediğimiz turlara da katılabilir ve konforlu bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Yat Çeşitlerimiz

Fotoğraflarını sitemiz olan http://www.ulucayyat.com/ sitesinden inceleyebileceğiniz yat kiralama seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz. Ana kategoriden tüm yat türlerini görebilir ve seçiminizi buna göre yapabilirsiniz. Kiraladıkları yatlar ile uzak maviliklere hem güvenli hem de konforlu bir şekilde açılmak isteyen müşterilerimiz için birbirinden farklı özelliklere sahip yat kiralama türlerimiz bulunmakta. Bu türler arasında ilk sırada yer alan prestij yatlarımızı inceleyebilir ve yat hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Adından da anlaşılacağı üzere son derece prestijli yolcularımızın denize açılmaları için gerekli olan tüm ayrıcalıklara sahip olan yatlarımızda oda seçenekleri de kaç kişi olduğunuza bağlı olarak değişmektedir. İç tasarımı ve dekorasyonu ile sizleri büyüleyecek olan bu prestijli yatları dilediğiniz süreye kadar kiralayabilir ve kendinizi şımartabilirsiniz. Bunun dışında motoryatlar da yat kiralama seçeneklerimiz içerisinde bulunuyor. Donanım açısından son derece gelişmiş olan bu yatlarımız sizi uzak kilometrelere taşıyabilir. Bir diğer özelliği ise hız olan bu yat türlerimiz, yelkenli yatlara karşı çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde yol almaktadır.

Uzaklara güvenli ve hızlı bir şekilde gitmek isteyen müşterilerimiz bu yat ürünlerimizi de inceleyip onları diledikleri kadar zaman dilimi için kiralayabilir. Yine hızları sayesinde acil dönüş ihtimali bulunan müşterilerimiz saatleri çerisinde geri dönüş imkanlarını motoryatlarımız ile gerçekleştirmektedir. Her yandan kullanıcıların memnuniyetini ve kullanım kolaylığını düşünen taşıtlarımız bunlarla da sınırlı değildir. Her cebe uygun olan ekonomik yatlarımız da ek seçenekler arasında bulunuyor. Bu yatlar İstanbul içinde sınırlı olup tüm boğaz turları için yeterli enerjiye ve güce sahip özel tasarımlardır.

Hem ucuz hem de son derece konforlu olan bu yatları sizler için, sizlere özel olarak sunuyoruz. Son olarak davet teknelerimiz ve lüks davet teknelerimiz de bulunmaktadır. Akılda kalıcı bir düğün için yat kiralama seçeneklerimizden davet yatlarını değerlendirebilir ve istediğiniz gibi bir düğünün sahibi olabilirsiniz.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+10 = ?