logo


Yasemin Allen’i ağlayarak uğurladık…

sukran ovalıYasemin Allen’in diziden ayrılmasının ardından ortalıkta dolaşan iddialara Şükran Ovalı cevap verdi.

“Şeref Meselesi” dizisinin başarılı oyuncusu Şükran Ovalı,önceki gün Bebek’te yürüyüş yaparken görüntülendi. Geçtiğimiz hafta Yasemin Allen’in diziden ayrılmasının ardından ortalıkta dolaşan iddialar hatırlatılınca oyuncu, “Senaryo biraz değişti ve farklı gitti.

Daha erken ayrılacaktı böyle oldu.Ben çıkan haberleri gazete de okudum, inanın öyle bir şey yok. ” dedi. Allen’in rolünün kısaltıldığı için ayrılık kararı verdiği iddialarına, “Bu aslında dönem,dönem olan bir şey. Bir dönem de benim hikayem tecavüz sahneleri vardı, Derya karakteri öndeydi. Bir ara Sibel karakteri. Zaten biz anlaşırken konuşurken de böyle konuşmuştuk. İşin orjinali de böyle.Yani tek bir başrol yok. Hepimizin hikayesi yeri geldiğinde öne açılacak.

Mesela şimdi Selim’în hikayesi açıldı. Genelde dizilerde de öyledir,sizler de biliyorsunuz. Hani konular değiştikçe hikaye açılır.
Ve karakterler değişir öyle de oldu. O sıkıntıların hepsi asılsız gerçekten öyle çok samimi ve kalpten söylüyorum. Bende okuyunca şaşırdım hiç öyle bir şey yok. Geç bile öldü yani baktığınız zaman işin orjinalin de ve formatı’nda öyle değil. Daha erken ölmesi gerekiyordu. Hiç bir sorunumuz yok. Çok iyi anlaşıyoruz bir birimizi seven bir ekibiz,yönetmenimiz çok tatlı bir adam Altan Dönmez. Gerçekten öyle biz Yasemin’i sarılarak ağlayarak uğurladık setten hiç böyle sıkıntılar yok” dedi.

Etiketler: » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+3 = ?