logo


Yaşar Alptekin’ten Türkan Şoray kuralları!

yaşar alptekin1Yaşar Alptekin, Türkan Şoray kanunları gibi kriterleri olduğunu söyledi: ‘Öpüşme, sevişme sahnesi ya da içki ve sigara sahnesinde oynamam’ dedi.

Mankenliği bırakarak maneviyata yönelen Yaşar Alptekin, Show TV ekranlarında yayınlanan Her Şey Dahil programına konuk oldu.
Program ekibine özel bir röportaj veren Yaşar Alptekin, Türkan Şoray kanunları gibi kriterleri olduğunu söyledi. Alptekin, ‘Öpüşme, sevişme sahnesi ya da içki ve sigara sahnesinde oynamam.’ dedi.

BORCUM VAR EVLENEMİYORUM
Evinde kızıyla birlikte yaşadığını anlatan Alptekin, “Kızınızın manken olmasını ister misiniz?” sorusuna “İstemem” cevabını verdi. Sonbaharda evleneceğinin müjdesini de veren eski manken “Bana kalsa yarın evleneceğim. Ben o kadar arzu ediyorum ama ayıptır söylemesi borcum var. Borcumu kapattıktan sonra evlenmeyi arzu ediyorum çünkü borçluyken insan biraz stresli oluyor” ifadelerini kullandı.

Eşinin kapanmasını istediğini de ekleyen Alptekin, ‘Allah’ın izniyle tesettüre girecek. İnşallah güzel bir hayatımız olacak.’ şeklinde konuştu.

Etiketler: » » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+4 = ?