logo


18 Temmuz 2016

Yapı Malzemeleri Sektöründe Hizmet Veren Holding

Birçok farklı sektördeki ürün ve hizmetlerimizin üretilmesini sağlayan şirketlerimiz sektöründe lider ve öncü konumdadır. Hekim Holding olarak yapı, hazır konut ve yapı malzemeleri konularında üretim yapan ve hizmet veren güçlü şirketlere sahip olmaktayız. Yapı malzemelerinin üretilmesi konusunda özellikle yapı kaplama ve izolasyonlarının sağlanması konusundaki ürünlerimiz ile markalaşmış ve yurt dışındaki pazarlara ürünleriniz pazarlayan konuma gelmiş durumdayız. Yapı konusundaki tecrübelerimiz nedeni ile birçok yapı türünü çok iyi şekilde bilmekteyiz.

Prefabrik Yapı Sistemleri

Özellikle günümüzün en çok tercih edilen özel yapı türlerinden birisi olan Prefabrik Yapı konusunda da sektör lideri şirketlere sahip olmaktayız. Üretim ve hizmet sunma konusunda gelişmiş teknoloji ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Prefabrik yapılar sağladıkları faydalar ve avantajlar ile oldukça ilgi görmektedir.

  • Hızlı bir şekilde inşa edilmeleri ve uygun maliyetleri önemli bir avantaj olmaktadır.
  • Bunun yanında dayanıklı ve dirençli olmaları da doğal afetler konusunda avantaj sağlamaktadır.
  • Holdingimizde bulunan tüm şirketlerimizi ve yapı sektöründeki şirketlerimizi hekimholding.com adresindeki sitemizden öğrenebilirsiniz.

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+7 = ?