logo


Yandaşların hedefi olan Nevşin Mengü’den yanıt

Nevşin Mengü'den cevap geldi...Mirgün Cabas, İsmail Saymaz ve Ceyda Karan’ın ardından bu kez de CNN Türk spikeri Nevşin Mengü’yü hedef gösterildi. Hedef gösterilen Nevşin Mengü twitter adresinden yanıt verdi.

Attığı tweet nedeniyle gazeteci Mirgün Cabas’ı hedef gösteren medya organlarının şimdi de hedefinde CNN Türk spikeri Nevşin Mengü var.

Sabah gazetesi, internet sitesinde yayınladığı haberle Mengü’yü hedef tahtasına oturttu.

Mengü’nün CNN Türk Ana Haber bülteninde İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne düzenlenen silahlı saldırıyı sunduğu haberde, saldırıyı düzenleyenler için “Terör saldırısı demeyelim. saldırı diyelim. Emin değiliz. Bilmiyoruz” sözlerine tepki gösteren Sabah, Nevşin Mengü’nün ‘terör saldırısı’ ifadesi kullanmamasını ‘skandal’ olarak yorumladı…

EMNİYET MÜDÜRÜ EYLEMCİLER DEMİŞTİ

Olay sırasında açıklama yapan Emniyet müdürleri ve yetkililler de olay sırasında ‘eylemciler’ ifadesini kullanmasına rağmen havuz medyası bu ayrıntıyı da görmedi.

NEVŞİN MENGÜ’DEN YANIT

Kendisine yönelen tepkilere Twitter’dan yanıt veren Mengü, şu ifadeleri kullandı:

“O saatte, saldırının ne olduğu, ne olup ne bittiği belli değildi. Saldırıyla ilgili açıklama daha sonra yapıldı. Bizim işimizi elimizde bilgi olmadan savurmak değil, en doğru bilgiyi alıp doğrulatıp yayınlamak. Ama kime laf anlatıyoruz… Kana ve lince susamış bir gurup var. Taşlasınlar bakalım. Türlü tehdit savuran, Linç Çağrısı yapan arkadaşlar, demirden korksak uçağa binmezdik, yerim yurdum belli, buyrun bekliyorum.”

Kaynak:Cumhuriyet

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+8 = ?