logo


Xiaomi Mi8 Telefon

Telefon özellikleri son dönemlerde en çok dikkat edilen noktadır. Telefonun kamerasından ziyade hızlı bir şekilde işlemleri kolayca halledebilmek, kameranın pikseli, telefonun kullanıcılara karşı ne şekilde fayda sağladığı gibi birçok nokta da telefon alacak kişiler iyice araştırarak ona göre telefon alıyor. Dünyanın her yerinde akıllı telefon kullanıcıları giderek artıyor. Bir telefon üzerinden dilediğiniz tüm işlerinizi halledebilme imkânı sunuyor. Bir nevi küçük cep bilgisayarı olarak kullanılan akıllı telefonlar içerisinde Xiaomi Mİ8 telefonlar hem özellikleri hem de kullanış bakımından kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Başarılı teknik özellikleri sayesinde dikkat çeken bir telefondur. İşlemcisi, Ram gibi donanımsal özellikleri akıllı telefonlar arasında önemli bir yere sahip. 

Xiaomi Mi8 Telefon Özellikleri

Telefon özellikleri arasında en önemli olan özellik görüntü kalitesidir. Video izlemek, film seyretmek ve ekranı sürekli olarak aktif kullananlar için ekran kalitesi ve çözünürlüğü önemli bir yer tutar. Xiaomi Mi8 402 PP piksel yoğunluğu ile beklenilenin üzerinde bir kaliteli performans sergiliyor. Renkler oldukça canlı, her türlü video ve görüntü de kaliteli bir görünüm sergiler. Xiaomi Mi8 8 çekirdekli bir işlemciye sahip olmakla birlikte 6 GB ram bulunur. Xiaomi Mi8 kamera özellikleri de en az görüntü kalitesi kadar etkileyicidir. Arkada çift kamerası mevcuttur. 12 MP çözünürlüğe sahip kamerası vardır. Aynı zamanda kamerası yapay zekâya sahiptir. Bu yapay zeka sayesinde kusursuz fotoğraflara imza atıyor. Kamera özellikleri içerisinde sesli komut, hızlı çekim, zamanlayıcı ve HDR gibi özellikleri vardır. Özçekim yapmayı severler için portre modu, HDR, 20 MP çözünürlüğe sahiptir. Rahatlıkla öz çekim fotoğrafları çekebilirsiniz. Xiaomi Mi8 Yüz tanıma ve parmak izi okuyucu sistemi ile güvenli bir kullanım kolaylığı sunuyor. Hafıza olarak 128 GB’ye kadar hafızası mevcuttur. Geniş ekranlıdır bu nedenle büyük ekran avantajından faydalanarak daha eğlenceli bir kullanımı vardır.

Xiaomi Mi 8 Uygun Fiyat

Beklenilenin daha üstünde bir performans kolaylığı sağlayan Xiaomi Mi8 telefonunu https://www.incehesap.com/xiaomi-mi-8/  üzerinden inceleyerek satın alabilirsiniz. Aynı zamanda telefonların tüm özelliklerini de link üzerinde bulabilirsiniz.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+6 = ?