logo


Web sitesi paketi

Bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız bunun iki yolu vardır. Kendiniz emek ve zaman harcayarak bunu başarabilirsiniz fakat ciddi bir kodlama ve tasarım bilgisine sahip olmanız gerekir. Diğer yol ise oldukça kolaydır. İnviva gibi web hizmeti veren firmalardan web sitesi paketleri alarak zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Çünkü web tasarım ve web geliştirme yüksek ücretlere mal olan ve bekleme süreci gerektiren bir hizmettir. Hazır web sitesi işte bu doğrultuda hem maliyet, hem emek hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Arama motorlarında sizi üst sıralara taşır

Web site paketleri adı altında yer alan hazır site önyüzlerini kullanmak, kullanıcıya zaman kazandırmasının yanı sıra , gelişmiş web sayfalarının ara yüzüne sahip şık bir tasarım ve  bir çok farklı tema özelliği sunmaktadır. İhtiyacınıza uygun oluşturduğunuz web sitenize bu paketlerde yer alan size uygun tasarım şablonlarını seçerek kullanıcılarınaza tarzınızı ve mesajınızı daha rahat aktarabilirsiniz. Web site paketlerinin gelişmesiyle, sayfa ve menü başlıklarını, renklerini ihtiyacınıza göre düzenleyebilirsiniz. Opsiyonel kullanıma olanak sağlayan şablonlar her kullanıcının aslında kendine has bir web sitesi oluşturmasına ve özgün bir görüntü sergilemesine izin vermektedir. Web sitesi paketlerini kullanmanızın diğer bir avantajı ise, arama motorlarında indeks almak için belirlenmiş yazılımsal ve tasarımsal kriterlere uymasıdır. Bu uyum web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda olmasını da sağlayacaktır.

Kullanılan ekrana uyum sağlar

Web sitesi paketleri özel olarak hazırlandığı için responsive (duyarlı) tasarımlardan oluşur. Duyarlılık ekran boyutuna göre otomatik olarak şekil alabilirken aynı zamanda cep telefonundan kullanımlarda da uyumluluk gösterir. Hazır bir web sitesi paketi alarak, hem mobil web sitesi, hem tablet için web sitesi, hemde klasik masaüstü ve diğer bilgisayarlar için web sitesi sahibi olursunuz. Üstelik 3 farklı fiyat yerine tek hazır web sitesi fiyatı ödersiniz. Hazır web sitesinin içerik yönetim sistemi(CMS), geniş kullanıcı kitlelerine sitelerini en az emekle, hızlı bir biçimde oluşturmalarına imkân verir.

İstediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz

Hazır web sitesi paketinizi 15 dakika içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Profesyonel hazır web sitesi paketleri özel tasarımlara oranla çok daha uygun fiyatlı sitelerdir bu nedenle size hem zamandan hem de maddi olarak rahatlık sağlar. Hazır web sitesi standart bir yapıda oluşturularak müşterilere sunulan özelleştirilebilir sitedir. Sitenizi herhangi bir HTML ve program kodu bilgisine ihtiyaç duymaksızın kolayca oluşturup yayınlayabilir ve istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Hazır Web Sitesi’nin sayaç, forum, ziyaretçi defteri gibi on ayrı modülü sayesinde sitenize fonksiyonellik kazandırabilir, online satış, resim galerisi gibi özel sayfalar oluşturabilirsiniz. Değişen ihtiyaçlarınıza yönelik olarak istediğiniz modülü ekleyip çıkartabilirsiniz. İnviva aracılığıyla alacağınız web sitesi paketi ile hızlı, fonkiyonel ve özgün tasarımlardan oluşan web sitenizi seçebilirsiniz.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

8+1 = ?