logo


Watsons Kampanyaları

Watsons, kişisel bakım ve makyaj ürünlerinin yer aldığı pek çok mağazaya sahip olan bir firmadır. İçerisinde makyaj malzemelerinden şampuana kadar uzanan geniş bir ürün çeşitliliği vardır. Watsons, Türkiye genelinde sağlamış olduğu kişisel bakım ve temizlik ürünlerinde kampanya yaparak herkesin indirimlerden yararlanmasını sağlar. Yapılan kampanyalar watsons indirim bölümünde haftalık olarak görülebilir. İndirimler, kataloglardan da takip edilebileceği gibi internet adresinden de görülebilir. Kişisel bakım ürünleri alanında içerisinde bir çok farklı mark barındırır. Anlaşmalı olduğu markalar makyaj malzemelerinde de geçerlidir. Bu tarz markalar da kampanyalarını watsons üzerinden gerçekleştirebilir.

Watsons Markaları ve Ürün Çeşitliliği

Watsons, içerisinde A’dan Z’ye her ürünün yer aldığı ve geniş bir yelpazede bulundurduğu markalardan oluşur. Saç bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, makyaj ürünlerinin tümü, parfüm ya da deodorant, kişisel bakım ürünleri, sağlıklı yaşam ve hobi ürünleri, k-beauty, anne-bebek ürünleri ve hatta erkeklere özel olan bölümlerinin bulunduğu geniş bir mağaza içeriğine sahiptir. Aranan ürünlerinin hepsinin yer aldığı ve çok satan ürünlerin popüler olanlar kategorisinde izlendiği de görülüyor. Her alana özel olarak yapılan indirimlerin takip edilmesi sonucunda, daha uygun fiyatlı bakım ürünlerine sahip olunabiliyor.

Watsons Özellikleri ve İndirim Günleri

Watsons, bayramlara ya da diğer özel günler için çeşitli markalarda %50’ye varan indirimler yapıyor. Tüm Türkiye genelinde aynı anda aynı gün indirimler geçerli oluyor. Bu indirimler watsons kataloğu üzerinden takip edilebiliyor. Ancak internet sitesi üzerinden de, indirimler görülebiliyor. Anneler günü, babalar günü, resmi tatil günleri, sevgililer günü gibi her türlü özel günler için farklı ürünlerde indirimler ve kampanyalar yapıyor. Watsons indirim ürünleri de her marka için farklı zaman dilimlerinde görülüyor.

Watsons Üyelik İşlemleri

Watsons ayrıca kendisine özel bir kart sayesinde kasa arkası ürünlerden daha indirimli olarak yararlanmayı sağlıyor. Bu kart watsons mağazalarından ücretsiz olarak çıkartılabiliyor. Watsons kart sahibi olabilmek için; isim, soy isim, telefon numarası ve mail adresi ile olunabiliyor. Üyelik işlemleri hızlı ve kolay olarak orada çalışan personeller sayesinde gerçekleştiriliyor. Bu kart alışveriş yapıldıkça içerisinde belirli miktarlarda bonuslar biriktiriyor ve kasa arkasında bulunan ürünlerin daha uygun fiyata alınmasını sağlıyor. Ayrıca üyelik işlemlerini gerçekleştiren kişiler için, internet üzerinden de üyelikleri aktif duruma getiriliyor. Bu sayede watsons mağazasına gerek kalmadan online olarak alışverişler yapılabiliyor. Pek çok kişi üyelikleri sonucunda, indirim günlerinde de daha fazla kişisel bakım ya da makyaj ürününe sahip olabiliyor.

Etiketler: » »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?