logo


28 Haziran 2017

”Vücudumdaki kıllardan dolayı sahilde benimle fotoğraf çektiriyorlar“

Emre Saygı’nın sunduğu, internette yayınlanan talk show programı “Hadi Be”ye konuk olan Hasan Kaçan, samimi açıklamalarda bulundu.

Programdan öne çıkan başlıklar:

*Kadir Çöpdemir, yakın dostum. Ama aslında Kadir’le çok fazla takılmamak lazım. Nerede ne var bilir. Kadir yüzünden 19 kilo aldım. “Gel, bir yer keşfettim” diyor, müze veya sanatsal bir yer olsun diyorum ama hep yemek için bir yerlere gidiyoruz.

SOKAĞA DÜŞTÜK SANDILAR

“AROG” filmi için sakalları uzattım uzun süre. Ama çok pis olduk, deli gibiydik. Sete ara verilince Özkan Uğur’la 2 günlüğüne Kaş’a gittik. Benzin alırken bizi tanıdılar, ‘Abi size ne oldu böyle?’ dediler. Şöhretimizi kaybettiğimizi sokağa, düştüğümüzü zannettiler.

ZEKA GERİLİĞİ OLAN SINIFTAYDIM

53 yıl önce ilkokulda öğrencilere sandviç ve galeta dağıtırlardı. Ben bir gün galetaları kırıp sandviçe ayak yaptım. Öğretmen beni alıp zeka geriliği olan öğrencilerin sınıfına gönderdi.

KAYSERİLİDEN PARA İSTENMEZ

Ben Kayseriliyim. Kayseri’de bir eve misafir gel, ne varsa masaya koyup ziyafet verirler sana. Ama Kayserililerin parasını istemeyin. Benim ise öyle bir durumum yok, gelen sürekli gidiyor.

TAKINTININ ORDİNARYÜSÜYÜM

Çok takıntılı biriyim. Takıntının ordinaryüsüyüm. Bir kelimede bir harf olup olmadığını bile kafaya takarım, sabaha kadar uyuyamam. Birisine bir şey demeyince ‘Keşke deseydim, bunu söyleseydim’ diye sabaha kadar düşünürüm.

JAPONLAR RİCA EDİYOR

Vücudumdaki kıllardan dolayı sahilde benimle fotoğraf çektiriyorlar. Özellikle Japonların ilgisini çekiyorum, gelip fotoğraf çektirmeyi rica ediyorlar.

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+4 = ?