logo


12 Şubat 2018

Volkan Demirel: “Tarihi fark olabilirdi”

Spor Toto Süper Lig’de Medipol Başakşehir’i 2-0 mağlup eden Fenerbahçe’de Volkan Demirel maç sonu açıklamalarda bulundu.

Spor Toto Süper Lig’de Medipol Başakşehir’i 2-0 mağlup eden Fenerbahçe’de Volkan Demirel maç sonu açıklamalarda bulundu.

“Tarihi fark olabilirdi”
“Puan kaybetsek belki her şey bitmeyecekti ama çok uzaklaşacaktık. Rakibimizin böyle oynayacağını biliyorduk, hocamız bize gerekli analizleri gösterdi. İlk yarıda saydım 4 net pozisyon var. 5, 6, 7… Tarihi bir fark olabilirdi.”

“Ligin en büyük favorilerinden biri olduk”
“Biz kendi performansımızı yansıtırsak, diğerlerinin ne yaptığı önemli değil. Yeter ki biz birlikte olalım, birlikte hareket edelim. Aradaki puan farkı büyük değil, her şey elimizde. Bu galibiyet ile, ligin en büyük favorilerinden biri olduk.”

“Evimizdeki maçlarda baskı altında çıkıyoruz”
“Deplasman maçlarını daha rahat ve sakin oynuyoruz. Taraftarımızın iç sahada bize biraz daha destek olması lazım. Evimizdeki maçlara ben de dahil, biraz daha baskı altında çıkıyoruz. Benim tek hedefim bu takımın şampiyon olması.”

“Her şey elimizde”
“O ıslıklamalar, o yuhalamalara biraz son verilsin. Önemli olan armadır. Biz bu armanın iyi olması için uğraşıyoruz. “Biz kendi performansımızı yansıtırsak, diğerlerinin ne yaptığı önemli değil. Yeter ki biz birlikte olalım, birlikte hareket edelim. Aradaki puan farkı büyük değil, her şey elimizde.”

Küfür açıklaması
Maç çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Volkan Demirel “Sosyal medyaya yansıyan bir küfür olayı var?” sorusuna; “Benim söylediklerim önemli değil. Maç içinde kötü niyetle yapmıyoruz. Kendi kendime söylediğim şeyler. Kimseye bir art niyet yoktur. Bazen ister istemez bir şeyler çıkıyor ağzımızdan. Yanlış bir sollama yapıldığında bir şey demiyor musun? Her oyuncunun ağzına kamera sokarsan, bunu her oyuncu söyler. Özür dilenecek bir şey yapmadım” cevabını verdi.

“Beşiktaş bir zahmet istemesin”
“Beşiktaş’ın bir erteleme talebi var” sorusuna ise Volkan Demirel: “Biz neler yaşadık, erteleme istemedik. Onlar da bir zahmet istemesin, çıksın, oynasın.” ifadelerini kullandı.

Kaynak:Skorer

Etiketler:

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?