logo


Vedat Şahin’in cenazesi Samsun’a götürüldü!

vedat-sahin-in-cenazesiYeraltı dünyasının tanınmış isimlerinden Vedat Şahin’in özel bir uçakla Samsun’a getirilen cenazesi, Bafra ilçesine yüzlerce araç konvoyu eşliğinde götürüldü.

Yeraltı dünyasının tanınmış isimlerinden Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin’in özel bir uçakla Samsun’a getirildi. Cenaze, Bafra ilçesine yüzlerce araç konvoyu eşliğinde götürüldü.

AKRABALARI HAVAALANINA YIĞILDI
İstanbul Nişantaşı’nda evinden çıkarken, bir otomobilden uzun namlulu silahlarla açılan ateş sonucu ölen Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin cenazesi özel bir uçakla Çarşamba Havaalanı’na getirildi. Sedat Şahin’in geleceğini öğrenenler havaalanı önüne yığıldı.

sedat şahin

YÜZLERCE ARAÇ KONVOY OLUŞTURDU
Uzun araç kuyrukları oluşmasına neden olan kalabalık yaklaşık 1 saat burada uçağın gelmesini bekledi. Uçaktan alınan Vedat Şahin’in cenazesi kargo bölümünden Bafra Belediyesi’ne ait cenaze aracına konularak baba evinin olduğu Bafra ilçesine yüzlerce araç konvoyu eşliğinde götürüldü. Bazı kavşak ve yol güzergâhlarında trafik polisi ve Jandarma ekiplerinin görevlendirilmesi dikkat çekti. Kardeş Şahin’in cenazesi Cuma namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Alaçam ilçesinde toprağa verilecek.

Etiketler: » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+8 = ?