logo


Ve Volkan Demirel konuştu!

volkan demirel

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in, kendisine “Hocam beni bir daha Milli Takım’a çağırma” dediğini iddia ettiği Volkan Demirel, “Fatih Hoca ne zaman çağırırsa giderim. O günden sonra beni ne arayan ne soran oldu” ifadelerini kullandı.

Futbol Direktörü Fatih Terim, Konya’da 1-1 sonuçlanan Letonya maçı sonrası, “Volkan Demirel’i neden kadroya almadınız?” sorusuna “Volkan beni bir daha milli takıma çağırmayın dedi” cevabını vermişti.

Ortaköy’de gerçekleşen FB Yandex tanıtımına katılan Fenerbahçe kalecisi ise “Milli Takım’a sırtımı çevirmem söz konusu değil. Ne zaman görev verilirse o formanın hakkını vermeye çalışırım. O günkü şartlarında sahada kalsaydım daha kötü olabilirdi. Fatih hoca benim hocamdır. Ne zaman çağırırsa konuşuruz. Benim gidip konuşmam olmaz. Fatih Hoca ne zaman çağırırsa giderim. O günden sonra beni ne arayan ne soran oldu. Milli maçları izlerken ‘Keşke sahada olsaydım’ diyorum ama o maçtaki ortamda ani hareketler oldu ve gerginlik yaşandı. Milli Takım’ı bırakma düşüncem olsaydı basın toplantısı ile bunu açıklardım” şeklinde konuştu.

VOLKAN NE YAŞAMIŞTI?

Kasım 2014’te oynanan Kazakistan maçı öncesi ısınmak için Türk Telekom Arena’ya çıkan Volkan Demirel’e tribünden küfür edilmişti. Buna sinirlenen milli kaleci, stadı terk etmiş, ancak o dönem Fenerbahçe’de birlikte forma giydiği Emre Belözoğlu, Volkan’ı ikna ederek stada getirmişti. İkili maçı tribünden izleyip stattan ayrılmıştı.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

9+8 = ?