logo


06 Haziran 2017

Vatanım Sensin sezon finali 31. bölüm fragmanı

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Vatanım Sensin sezon finali 31. bölümüyle ekranlara gelecek. Yayınlanan 31. bölüm fragmanında tüm dikkatler vatan hainliği ile suçlanan Vasili’nin infaz edilip edilmeyeceği üzerinde. İşte sezon finalinde yaşanması beklenen olaylar…

Her perşembe milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitleyen Vatanım Sensin bu hafta sezon finali ile ekranlarda olacak. Vatanım Sensin sezon finali 31. bölüm fragmanı ile nasıl olacağı konusunda işaretler verdi. Vasili, orduya ihanetten infaz edilecek mi? Cevdet’in Yunan ordusuna yapacağı hamle nasıl sonuçlanacak? İşte Vatanım Sensin sezon finali 31. bölüm fragman detayları…

Ali Kemal’in oğlu olduğunu öğrenen Vasili, Cevdet’in de tuzağıyla büyük bir oyuna gelir ve dengeler değişir. Vasili, önce yargılanır ardından infaza gönderilir. Ali Kemal’in abisi olduğunu öğrenen Leon, babasının bu gururlu davranışından dolayı artık Yunan ordusuna ait tüm sempatisini siler atar. Vasili, oğlu Ali Kemal’i kurtardığı için vatana ihanetten infaz edilecek mi?

Cevdet’in ise artık tüm yaşananlardan dolayı Yunan ordusuna en ağır darbeyi vurmak için büyük bir planı vardır. Fakat bu planın çok büyük sorumlulukları da beraberinde gelecektir. Cevdet’in hayatı hatta ailesinin hayatı bile riske girebilir. Cevdet’in Yunan ordusuna yapacağı hamle nasıl sonuçlanacak?

Vatanım Sensin 30. bölümde neler olmuştu

Vasili, şüpheleri sonrası Cevdet’in asıl amacını öğrenmek için ona bir tuzak kurmuştu. Bu tuzak sonucu onun bir vatansever olduğunu öğrenmişti. Yıllardır Yunan Ordusu içindeki gerçek vazifesini öğrenen Vasili, onu vermesi zor bir kararla baş başa bırakmıştı. Cevdet için iki yol vardı; ya vatanı ya ailesi. Cevdet, vatanına ihanet edemeyeceğini dile getirse de ailesinin infazına göz yummayı kabul etmedi.

Cevdet, vereceği karardan evvel bir mektup kaleme aldı ve Ali Kemal hakkındaki hakikati Vasili ile paylaştı. Ali Kemal’in, Vasili ile Veronika’nın çocuğu olduğunu itiraf etti. Öte yandan İngiliz Charles Hamilton, Türk halkının sonunu getirebilmek için uğraş vermeye devam ediyordu. Tevfik’e verdiği yeni görev, Mustafa Kemal Paşa’nın öldürülmesiydi. Vatanım Sensin sezon finaliyle 8 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanacak.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

4+3 = ?