logo


Vali Şeref Ataklı Şehit Ailesini Ziyaret Etti

Aksaray Valisi Şeref Ataklı 2006 yılında Şırnak’ta şehit olan Muhammet Erkesikbaş’ın Eskil ilçesinde yaşayan ailesini ziyaret etti.

Şehidin babası Hasan Erkesikbaş’ı ziyaret eden Vali Ataklı, rahatsızlığından dolayı tedavi gören Hasan Erkesikbaş’a geçmiş olsun dileğinde bulundu. Garnizon Komutanı Albay Levent Ölmez, İlçe Kaymakamı Mustafa İlhan, Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Bestami Zabun, Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal ile birlikte ziyaret ettiği şehit ailesi ile görüşen Vali Ataklı, şehit ailelerinin şehitlerin emaneti olduğunu söyledi.

Hasan Erkesikbaş ile bir süre sohbet eden Vali Ataklı geçmiş olsun dileğinde bulunarak her zaman yanlarında olduklarını, kısa sürede sağlığına kavuşması temennisinde bulundu. Jandarma Er Muhammet Erkesikbaş 2006 yılında Şırnak’ta vatani görevini yaptığı sırada askeri aracın geçişi sırasında, terör örgütü mensuplarının döşediği mayının uzaktan kumandayla patlatılması sonucu şehit düşmüştü.

Etiketler: » » » » » » »

Share