logo


Vali Nayir Gölpazarı İlçesini Ziyaret Etti

Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, ili tanıma ve iadeyi ziyaretleri kapsamında Gölpazarı ilçesini ziyaret etti.

Vali Nayir, kaymakamlık binası önünde Kaymakam Vekili Cevdet Bakkal, Jandarma Komutanı Üsteğmen Adem Akgümüş, İlçe Emniyet Amir Vekili Öner Sevük ve daire müdürleri ile İl Genel Meclisi üyesi Ali Şenel tarafından karşılandı. Kaymakam Vekili Bakkal’dan ilçe hakkında brifing alan Vali Nayir, daire müdürleriyle yaptığı toplantıda, görev yaparken insan odaklı hizmet anlayışı, şeffaflık, adalet ve hakkaniyet ilkelerine dikkat edilmesi gerektiğini vurguladı.

‘Hizmet en iyi şekilde başarılacaksa, her birim, her kamu görevlisi kendi görevini önemli bir görev saymalıdır’ diyen Vali Nayir, ‘Bir hizmeti yürütüyorsak tarafsız, herkese eşit mesafede, herkesin ihtiyacını düşünerek, hiçbir ayırım yapmadan hakkaniyet, adalet ölçüleri içerisinde yapmalıyız. Kamu hizmetini yürüten birimler olarak aynı gayeyi hedeflemiş, vatandaşımıza en iyi hizmeti götürmeye çalışan bir aileyiz. Kamu, kurum ve kuruluşlarının kendi aralarındaki yardımlaşmaları önemli. İnsanımız hizmetin en iyisine layık. Bize verilen görev de, bu hizmeti en iyi şekilde yerine getirebilmek. Hep birlikte ortak kamu görevi yürütüyoruz. Milletimize layık olduğu en iyi hizmeti götürmenin yolu buradan geçiyor. Bizim tek gayemiz, hizmetin daha iyisini nasıl elde ederiz arayışı içerisinde olacağız’

Toplantının ardından Vali Nayir, Kaymakam Vekili Bakkal, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Azmi Özcan, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak ve beraberindekilerle birlikte Öğretmenevi Kız Yurdunda, Ticaret Meslek Lisesi ek binası ve Sağlık Meslek Lisesi ile Şehit Kemal Ay Lisesi’nde incelemede bulunarak, okul müdürlerinden bilgi aldı ve öğrencilerle sohbet etti.

Tarihi Taşhan’da incelemede bulunan Vali Nayir, daha sonra Belediye Başkanı Vedat Kazıcı’yı ziyaret etti. Burada bir süre sohbet eden Vali Nayir, Kazıcı’dan belediye çalışmaları hakkında bilgi alarak başarılar diledi.

Etiketler: » » » »

Share