logo


Vaillant Kombi Servisi

Vaillant kombi servisi, müşteri memnuniyetini prensip edinmiş çalışanları ile yoluna devam etmektedir. Kendi teknik personelini kendi uzmanlarınca yetiştirerek gerekli her türlü kurulum, onarım ve bakım hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Amaç, en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti sunmaktır. Vaillant servisi ile ilgili tüm hizmetler yurt içinde özel eğitimli teknikerler tarafından sağlanmaktadır.

Vaillant kombi servisi, 7/24 hizmet veren bir firmadır. Hizmetleri, merkez bilgisayarları ile sağlanmakta olup, kontrolleri de bu bilgisayarlardan yapılmaktadır. Konularında uzmanlaşan teknik ekipler sayesinde özel yazılımlar ile online olarak takip sağlanmaktadır.

Vaillant kombi servisi, ülke sınırları içerisinde ilk kez uygulanan bir sistem ile de bilinmektedir. Akıllı servis tekniği denen bu sistem sayesinde her servis teknikerinde bulunan el bilgisayarları aracılığı ile iletişim sağlanmaktadır. Teknikerlerin müşteri evlerinde uygulayıp ilettikleri hatasız bilgiler, merkezlerine hızlı ve doğru bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Vaillant kombi servisi, gelen talepleri organizasyon bölümünde inceler. Bu bölüm, teknik ekibin müşteriye ulaşımından önce müsaitlik durumunu da belirler. Müşterinin müsaitlik durumunda teknik personel eve yönlendirilir.

Servis teknikerleri özel araçları ile müşterilerine ulaşır. Bu araçlar içerisinde anında gerekebilecek her türlü yedek parça, ölçü aletleri ve cihazlar bulunmaktadır. Araçların tam donanımlı olması, kombilerde meydana gelebilecek her türlü arızanın yerinde onarımını sağlamaktadır.

Vaillant kombi cihazlarının ilk montajından itibaren senede hiç olmasa 1 defa, bakımının yapılması gerekmektedir. Bu bakımlar sırasında cihazın su sızdırma durumu, cihazın genel temizliğinin yapılması, yanma kontrolünün sağlanması, kombinin sıcak su ve ısıtma  durumunun vana kontrolünün yapılması, gaz ayarlarına bakılması, elektronik malzemelerin kontrolü, emniyet kontrolü, kalorifer ve sıcak su hattında yer alan bölümün temizliği, su şalteri ve filtresinin temizliği Vaillant kombi servisi teknikerleri tarafından sağlanmaktadır.

Vaillant kombi servisi teknikerleri, işe alım sırasında bazı özellikler sorularak çağrılmaktadır. Bu özelliklere uyan kişiler, yazılı ve sözlü sınava tabi tutulur. Sınav sonrasında başarı sağlayan adaylar, 3 ay gibi bir sürede uzman personel tarafından eğitime tabi tutulmaktadır. Eğitim sonrasında sınava tabi tutulan adaylar, başarı sağladıkları takdirde Vaillant kombi servisi teknikeri olarak göreve başlamaktadırlar. Vaillant kombi servis personeli olarak göreve alınan bu personel 6 ayda bir olmak üzere, psikolojik ve aynı zamanda teknik eğitimlerine devam ederek hem teknolojiye ayak uydurmaları, hem de kendilerini geliştirmeleri sağlanmaktadır. Belli zamanlarda yapılan denetimler ile personelin eksiklikleri bu eğitimlerde tamamlanılmaya çalışılmaktadır.

Vaillant, marka olarak müşteri memnuniyetini esas aldığı ve aynı zamanda yük derecede ev konforuna önem verdiği için kalitesinden asla ödün vermemeye özen göstermektedir. Bu nedenle müşterilerine ek garanti ve bakım anlaşma imkanını da sağlayarak bu konforun devamını sağlamaya çalışmaktadır. Bu sayede garanti kapsamında olduğu gibi yılda bir kez cihazın genel kontrolünün de ücretsiz olarak yapılması sağlanmaktadır.

Net Kombi Servisi Olarak 7/24 Servis hizmetimiz vardır.

Tel: 0212 627 27 22

7/24 Acil kombi servisi Tel: 0542 653 50 33

http://www.netkombiservisi.com/vaillant-kombi-servisi.html

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+7 = ?