logo


UZUN ETEK MODELLERİ

uzun etek

Günlük hayatı içerisinde hem rahat hem de modern giyim tarzına sahip olmak isteyen kadınların etek giymeyi tercih ettiği de net bir şekilde görülebilir. Hem kısa hem de uzun olmak üzere farklı çizgisi, kolay kullanma özelliği sayesinde orta ve ileri yaş grubunda olan kadınların hem günlük hayatında hem de özel gece ve günlerde rahat bir şekilde kullanabileceği uzun etek modelleri beden ve renk alternatifleri ile kadınların karşısına sunulmaktadır.

Genellikle bahar ve yaz aylarında tercih edilse dahi sonbahar ve kış mevsimlerinde de giyilmesi mümkün olan bir model olduğu da söylenebilir. Uzun etek modellerinin her mevsim için uygun olduğunu hiçbir kişi inkar edemeyecektir. Peki, uzun etekleri nasıl kombin etmek gerekir? Yani günlük tarlarda atletlerle dahi giyilen bu parçaları başka nelerle kombin etmek uygun olacaktır?

Ayrıca uzun etekler tarz sahibi olan iş kadınları için önemli bir oranda vazgeçilmez parça niteliğindedir. Kahverengi renk tonlarını seven kadınlar işe giderken şifon uzun eteklerini modern bir bluz ile kombin edebilirsiniz. Kahve tonlarını da turuncu gibi canlı renk tonlarıyla kombin edebilmek sizleri çok daha enerjik gösterecektir. http://www.zemingiyim.com/kadin-etekleri web adresi içerisinde yer alan modelleri inceleyerek sizler de bu gibi kombin detayları değerlendirebilirsiniz. Bu modeller dahilinde hem kendi tarzınızı yansıtabilir hem de uygun rakamlarla dilediğiniz bir ürün modeline sahip olabilirsiniz.

Share


#

SEN DE YORUM YAZ

9+10 = ?