logo


29 Nisan 2018

UYGUN TIBBI TERCÜME FİYATLARI İLE İMGE TERCÜME HİZMETİNİZDE

İmge tercümanlık bürosu olarak siz değerli müşterilerimize tıbbi çeviri hizmeti veriyoruz. Verdiğimiz bu hizmetten gerek kalitesi gerekse de fiyatları ile memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Tıbbi tercüme fiyatları; çevirinin yapılacağı dil, çevrilecek metnin içeriği ve hacmi, talep edilen teslim tarihi ve benzeri etmenlere bağlıdır. Dolayısı ile çevrilecek olan metni incelemeden bir fiyat belirtmek doğru olmaz. Kesin bir fiyat talebi için imgetercume.com/tibbi-tercume adresimizdeki formu doldurmanız ve çevrilmesini istediğiniz belgeyi sisteme yüklemeniz gerekir. Yolladığınız metin üzerinde gerekli analiz ve inceleme yapıldıktan sonra sizlere bir fiyat belirlenir. Bu fiyatı en kısa zamanda EFT, Banka Havalesi ya da kredi kartı yolu ile hesabımıza aktardığınız takdirde çevirme çalışmaları başlatılacaktır. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için sizleri web adresimiz olan imgetercume.com/tibbi-tercume bekliyoruz.

Tıbbi Tercümede Güvenilir Hizmet

Tıbbi tercüme çevirilerinde İmge tercüme firması olarak sizlere Dahiliye, kardiyoloji, Diagnostik, Göğüs hastalıkları, Endoskopi, Anestezi, Göz hastalıkları, Kalp hastalıkları, Uzman raporları, Hasta bilgileri, hasta raporları gibi bir çok konuda sizlere hizmet veriyoruz. Tıbbi tercümenin alanında uzman olan kişiler tarafından yapılması gerektiğinin bilincinde olarak hareket ediyoruz. Türkiye geneline hizmet veren bir firma olarak bizlere https://www.imgetercume.com/tibbi-tercume adresimiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tıbbi tercüme fiyatları hakkında bilgi almak için de yine web sitemizi ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Uygun Fiyatlı Ve Kaliteli Çevirinin En Doğru Adresi; İmge Tercüme

Firmamızda çevirisini yapmış olduğumuz tıbbi tercüme fiyatları son derece uygun olup, kalitesine oranla gayet makul düzeydedir. Fiyat hakkında sabit bir şey söylememiz mümkün değil. Çünkü tercüme fiyatlarımız; çevirisi yapılacak olan metnin içeriğine, çevrilecek olan dile, metnin kapasitesine ve benzeri etkenlere göre farklılık göstermektedir. Acil tıbbi tercüme ihtiyacınız olduğunda İmge tercüme firması olarak 7 gün 24 saat boyunca hizmetinizdeyiz. Uzman doktor kadromuz ile birlikte yapılan tıbbı tercümelerin her biri son derece titiz bir şekilde çevrilmektedir. Bu tarz tercümelerde kesinlikle tercümanın yorum ve direktiflerine yer vermiyoruz. Tamamı ile nesnel ve objektif bir şekilde tercümesi yapılan tıbbi metin siparişleri, belirlediğiniz tarih ve saatte size teslim edilir. Teslim işlemini siz değerli müşterilerimizin isteğine göre kargo yolu ile adresinize teslim edilebileceği gibi mail yolu ile de teslim edilir.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+7 = ?