logo


ÜST DÜZEY ÖZELLİKLERİ İLE LG V10

v10

2015 yılının son bombaları arasında yer alan LG V10 markanın yeni amiral gemisi olmaktadır. En belirgin ve dikkat çeken özelliği iki adet ön ve iki adet arka kameraya sahip olmasıdır. Ekran olarak ta LG çok farklı bir sistem kullanmaktadır. 5,7 inç ekran büyüklüğüne sahip olan ana ekranın yanında 2,1 inç büyüklüğünde ikinci bir ekrana sahip olmaktadır. Tüm bu özellikler 8 çekirdekli Snapdragon 808 işlemci ile desteklenmekte ve işlemci hızı olarak 1,82 GHz işlemci hızı ile profesyonelliğini tam anlamı ile ortaya koymaktadır.

Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemi ile sunulan LG V10 ilk defa kullanılan 4 GB Ram özelliği ile çok konuşulan telefon modelleri arasında yerini almıştır. Dâhili hafıza alanında ise 200 GB’a çıkabilen micro SD kart desteği sunan cihaz sabit olarak 32 GB depolama alanı sunmaktadır. Ana kamerası 16 mp olmakta ve ön kısımda 5 mp özelliklerinde bulunan iki adet ön kamera yer almaktadır. Kamera açılarından biri 120 diğeri 90 derecelik açılarla çekimler yapabilirsiniz.

Tam bir Premium telefon olan V10, 3000 mAh pil kapasitesi ile beklentileri karşılar ölçülerde özellikler sunmaktadır. Bu alanda 9 saatlik görüşmeler yapılabiliyor. En uygun V10 fırsatları için http://www.bizdeuygun.com/LG-V10-Cep-Telefonu adresini ziyaret edebilirsiniz. Güvenilir alışveriş imkânı vermesinin yanında kargo, ödeme alanında sunduğu kolaylıklarla da memnuniyet sağlayacaktır.

Share


#

SEN DE YORUM YAZ

3+2 = ?