logo


Ünlü Sanatçı Yoğun Bakımda!

haberünlüsanatçınejatişler1 Bir süredir siroz ve psoriasis (sedef hastalığı) hastalıklarıyla mücadele eden ünlü sanatçı Nejat İşler,Muğla’nın Bodrum ilçesinde hastaneye kaldırıldı.
İstanbul’da bir süredir siroz ve psoriasis (sedef hastalığı) hastalıklarıyla mücadele eden ve geçtiğimiz günlerde Muğla’nın Bodrum ilçesine dönen Nejat İşler, 15 Ocak’ta rahatsızlanınca Bodrum Acıbadem Hastanesi’ne acil servisine başvurdu. Nejat İşler’in, yapılan ilk tetkiklerden sonra yoğun bakım servisinde tedavi altına alındığı öğrenildi.

HASTANEDEN AÇIKLAMA YAPILDI

Hastane yetkilileri, İşler’in çoklu organ yetmezliği nedeniyle yoğun bakım servisinde tedavi altına alındığını bildirdi.

Ünlü oyuncu Nejat İşler’in sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Acıbadem Bodrum Hastanesi Başhekimi Dr. Aydın Aksoy, solunum cihazına bağlı olan İşler’in yoğun bakım ünitesinde tedavisinin devam ettiğini bildirdi.

Acıbadem Bodrum Hastanesi Başhekimi Dr. Aydın Aksoy, ünlü oyuncu Nejat İşler’in sağlık durumuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Sayın Nejat İşler, 17 Ocak 2014 tarihinde, gece 00.15 civarında hastanemizin acil servisine başvurdu. Muayene ve tıbbi tetkikler sonrasında hastamızda, şiddetli akciğer enfeksiyonuna bağlı solunum yetmezliği ve enfeksiyonun çok ilerlemiş olmasına bağlı olarak septik şok tablosu saptandı. Septik şok çoklu organ yetmezliği ile birlikte seyreden ve yüksek hayati riskin oluşabildiği klinik bir tablodur.

Bu tanı sonucunda tedavisi, yoğun bakım ünitesinde devam ettirilmektedir. Hastamızda gelişen septik şok sonucunda akciğerleri çok ciddi şekilde etkilenmiştir. Aynı zamanda böbrekler, kalp ve kan hücrelerinin ve karaciğerin de bu durumdan etkilendiği tespit edilmiştir.

Solunum cihazına bağlı olduğu için uyutulan hastamızın tedavisi halen yoğun bakım ünitesinde devam etmektedir. Hastamız; göğüs hastalıkları, yoğun bakım, enfeksiyon hastalıkları, gastroenteroloji ve kardiyoloji uzmanları tarafından takip edilmektedir.”

Etiketler:

Share