logo


18 Ağustos 2016

Ünlü isimlerden ‘Elazığ’da bombalı saldırı’ sonrası dikkat çeken paylaşımlar

Ünlü oyuncunun Elazığ paylaşımı olay oldu

Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından teröre lanet okurken, sanatçı Berk Oktay “El Azize gücünüz yetmez şerefsizler… Ancak kahpece korkakça vurur kaçarsınız. Ananızdan emdiğiniz süt haram olsun #Elazig” ifadelerini kullandı.

Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne bomba yüklü araçla terör saldırısı yapıldı. Yapılan saldırıda 3 polis şehit oldu, 14’ü ağır 146 kişi yaralandı. Bomba yüklü araçla saldırı düzenleyen teröristin, fedai eylem yaptığı ortaya çıktı. Beyaz renkli transit araçla yapıldığı belirlenen saldırıda, yaklaşık 8 ton patlayıcı kullanıldığı tahmin ediliyor.

ÜNLÜ İSİMLERDEN SERT TEPKİLER
Alçak saldırı sosyal medyanın da gündemine oturdu. Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından teröre lanet okurken en sert tepkiyi oyuncu Berk Oktay gösterdi. Oktay’ın paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni alırken, birçok takipçisi “Helal olsun” diyerek destek verdi.

İşte hain saldırı sonrası atılan mesajlar;

Berna Laçin: Tam diyorum ki “kabus bitti,güzel bir gün bizi bekler”… Sonra bir bakıyorum, yine terör, yine şehitler… #terörelanetolsun

Alişan: Elazığ:((((((( #terörelanetolsun #Allahbelanızıversin #alçakşerefsizler

Aysu Baceoğlu: Vefat eden şehitlerimiz için çok üzgünüm. Ülkemizin barış, huzur içinde yaşamasını diliyorum.. Elazığ Emniyet Müdürlüğü

Berk Oktay: El Azize gücünüz yetmez şerefsizler… Ancak kahpece korkakça vurur kaçarsınız. Ananızdan emdiğiniz süt haram olsun #Elazig

Demet Akalın: “Van’a üzülürken şimdi de Elazığ”

İbrahim Tatlıses: “ALLAH’ım sen MİLLETİMİZİ koru ALLAH’hım sen miletimi Kolla ve sağlık sıhat ver (amin)”

Özge Ulusoy:“Elazığ’daki terör saldırısında hayatını kaybeden şehitlerimize Allah rahmet eylesin… Yakınlarına sabır versin inşallah”

Zafer Alagoz:”Ölenlere rahmet, öldürenlere lanet okumakla geçtı ömrümüz. Kan üzerinden çıkar kovalayanların Allah belasını versin…”

Ece Erken: “Elazığ… Teröre lanet olsun”

Alp Kırşan: “#Elazığ patlamasında hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum, dualarım sizinle”

Işın Karaca: “Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne haince düzenlenen saldırıda şehit olan polislerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dilerim”

Gazeteci ve yazar Ahmet Ümit: “Teröre de teröriste de lanet olsun. Hiçbir amaç, insan hayatından daha kıymetli değildir”

Selin Şekerci: “Dün #Van bugün #Elazığ bu kadar ölümü nasıl kaldırıyor dünya nasıl sabır dileyeceğiz her seferinde? Hepimizin başı sağolsun.”

Ertan Şaban: “Elazığ Emniyet Müdürlüğü önündeki patlamada hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum”

Çiğdem Batur: “Elazığ’da 3 şehit 146 yaralı. Rabbim rahmet eylesin. Tez zamanda yapanların cezasını versin”

Armağan Çağlayan: “Teröre lanet olsun! Elazığ’daki saldırıda ölenlere rahmet, yaralılara şifa diliyorum”

Durul Bazan: “Şehitlerimize Allah’tan Rahmet,yaralılarımıza acil şifalar diliyorum…”

Bülent Serttaş: “Lanet olsun bu zihniyete. Lanet olsun teröre ve destekleyenlere”

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

9+1 = ?