logo


09 Mayıs 2016

Ünlü isimler Oya Aydoğan için destek mesajı yolladı

1

Sanat camiası Oya Aydoğan için seferber oldu. Bazı dostları Aydoğan’ın acile kaldırıldığını duyduğu anda acil servise koştu, bazı dostları ise sosyal medyadan destek mesajını yolladı.
Yemek yediği sırada boğazına takılan bir parçayı çıkarmaya çalışırken kendisini çok zorlayan ve bunun sonucunda aort damarı çatlayan Oya Aydoğan, önceki gün apar topar hastaneye kaldırılmış ve 13 saati bulan bir ameliyat geçirmişti. Halen yoğun bakımda olan ve hayati tehlikesi süren Aydoğan, hakkında sanatçı arkadaşları sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulundu.

İşte Yeşilçam’ın başarılı ismi Oya Aydoğan hakkında iyi dileklerde bulunan o isimler:

İbrahim Tatlıses
Oya Aydoğan’a ALLAH’tan şifa diliyorum. Damdan düşenin halinden damdan düşenler anlar. Ben de Oya’ya ALLAH’tan ŞİFA diliyorum. TÖVBE filminde birlikte oynamıştık; Oya Aydoğan candır, canandır, benim de can dostumdur. Herkesin her şeyi onda saklıdır ve onda KALIR.!!! ( özür dilerim haberlerde yeni duydum )

2

Evrim Akın
Ah Oyiskom ahh bir an once kalk duam,pozitif enerjim seninle hic yakismiyorsun ne hastaneye,ne o yataga!dun haberi duyar duymaz yerimde duramadim tipki diger dostlarin dostlarimiz gibi lafin ozu Oya ablam seni cok şeviyorum(ş ile ama) simdiden cok ozledim kokunu,sohbetini,en cokta ses tonunu hadi Oyiskom sen guclusun hadi benim tatlim dili ballim seni seviyorum.

Mehmet Ali Erbil
Canımm meleğim dön aramıza.

Yeliz Yeşilmen
Oya ablacım yeni duydum kahroldum.Yıllarca çalıştık birlikte Bodrum’da hep birlikteyiz ne oldu Oya ablam @oyagururaydogan tüm dualarımız seninle ablacım iyileşip aramıza döneceksin biliyorum.

3

Armağan Çağlayan
Oya Abla dün gece aort yırtılması geçirmiş. 10 saat ameliyatta kalmış. Şu an yoğun bakımda. Hayati tehlikesi devam ediyor. İnşallah iyi olacak. Biz yine gülüp eğleneceğiz. O bize şöhreti ne kadar çok sevdiğini anlatacak. Ufak dedikodular yapacağız. Diren Oya Abla……

Nur Yerlitaş
Arkadaşım canım OYA dualarımız seninle lütfen dua edelim iyileşmesi için.

Hande Yener
Sevgili Oya Aydoğan’a acil şifalar diliyorum.

Berna Laçin
Canım Oya’cığım, iyileşecek biliyorum, mutlaka iyileşecek, dua edin olur mu?

Reyhan Karaca
Oya Aydoğaın, tanıdığım en mert insanlardan biridir. Benim için de gerçek bir abla oldu hep. Beni kardeş gibi kolladı. Allah şifa versin rabbim.

Nilgün Belgün
Çok sevdiğim canım Oya Aydoğan’a acil şifa diliyorum.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+6 = ?