logo


Ünlü doktor ‘Kolsuz Agop’un evinde hırsız dehşeti

Ünlü doktor ‘Kolsuz Agop’un evinde hırsız dehşeti

Saldırganlar bir anda içeri dalıp 73 yaşındaki Suzan Kotoğyan’ı önce dövdü ardından el ve ayaklarını bağladı. 3 saldırgan, 1.5 milyon TL değerindeki ziynet eşyasını alıp ortadan kayboldu

“Kolsuz Agop” lakabıyla tanınan ünlü cildiye uzmanı Prof. Dr. Agop Kotoğyan’ın ailesi hırsız kâbusu yaşadı. İstanbul emirgan’daki apartman dairesinde dün yaşanan olay iddiaya göre şöyle gelişti: Kimliği belirsiz 3 kişi, Prof. Dr. Agop Kotoğyan’ın evinin kapısını çaldı. Ünlü doktorun eşi Suzan Kotoğyan kapıyı açtı. Saldırganlar bir anda içeri dalıp 73 yaşındaki Suzan Kotoğyan’ı önce dövdü ardından el ve ayaklarını bağladı. Kotoğyan’ın ağzını koli bandıyla kapatan 3 saldırgan, 1.5 milyon TL değerindeki ziynet eşyasını alıp ortadan kayboldu. Kotoğyan’ın yaralı ve bağlı halde bulan apartman sakinleri hemen polisi aradı.

KEŞİF YAPMIŞLAR

Suzan Kotoğyan polise verdiği ifadede birlikte yaşadığı oğlunun Sabah 07.30’da, eşinin de saat 09.00 sıralarında evden çıktığını anlattı. Polis yaptığı araştırmalar sonucunda 3 şüphelinin daha önce evi gözetleyip, çevresinde keşif yaptıklarını belirledi. Çiftin kızı da Habertürk’e “Annemin sağlığı şu anda pek iç açıcı değil. Annem de babam da konuşacak halde değil. Ben de fazla konuşmak istemiyorum” dedi.

GAZETE HABERTÜRK

Etiketler: » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

4+2 = ?