logo


19 Eylül 2014

Ünal Aysal’dan Florya sürprizi

ünal_aysal-istifa_ettiSeçim kararı alan Ünal Aysal, bugün Florya Metin Oktay Tesisleri’ne sürpriz bir ziyarette bulunarak futbolcularla bir araya geldi. Aysal oyuncularına, paraların ve diğer yükümlülüklerin aksatmadan yerine getirileceğine dair garanti verdi.

Dün, yönetim kurulu ile yaptığı toplantıda Galatasaray Kulübü’nü 25 Ekim’de olağanüstü kongreye götürme kararı alan başkan Ünal Aysal, bugün Florya Metin Oktay Tesisleri’ne sürpriz bir ziyarette bulundu. Süper Lig’de yarın oynayacakları Balıkesirspor maçına hazırlanan sarı kırmızılı futbolcular ve teknik heyetle bir araya gelen Aysal, burada bir konuşma yaparak kongre sürecinden etkilenmemelerini istedi.

“SİZ KAFANIZA TAKMAYIN!”

Aysal, “Siz seçimi kafanıza takmayın, sadece futbolunuzu oynayın. Kongre süreci ile ilgilenmeyin. Sözleşmelerinizde yer alan sorumluluklarımızı yerine getireceğiz. Tek konsantrasyonunuz dördüncü yıldız olsun” diye konuştu.

Bu konuşmanın ardından teknik direktör Cesare Prandelli, Ünal Aysal ile bir görüşme yaptı. İtalyan çalıştırıcı, başkanlığa aday olup olmama konusunda henüz karar vermeyen Aysal’a, “Başkanım umarım birlikte çalışmaya devam ederiz” dedi.

Etiketler: » » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

1+5 = ?