logo


Ünal Aysal’dan Bülent Korkmaz açıklaması!

unal-aysal6-640Galatasaray’da Sportif Direktör arayışları tüm hızıyla sürerken gündemde olan camianın efsane ismi Bülent Korkmaz’ın adı geçiyor. Bülent Korkmaz ve Ünal Aysal bu konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal’ın Lutfi Arıboğan’a Florya’nın sorumluluğunu geçici olarak verdiği ve tecrübeli bir sportif direktörü takımın başına getirmek istediği kulaktan kulağa konuşuluyor. Galatasaray camiasının kulislerinde geçmiş dönemde teknik direktörlük yapan efsane kaptanlardan Bülent Korkmaz’ın ön planda olduğu iddia edildi.

“Bana teklif gelmedi”
Hakkında çıkan iddiaları Maraton.com.tr’ye cevaplayan Bülent Kormaz, “Bana henüz böyle bir teklif gelmedi. Galatasaray ve Fenerbahçe’nin arasındaki 9 puanlık fark sportif direktörlük eksikliğine bağlanmamalı. Sportif direktör, o takımın teknik direktörüne bağlıdır.” ifadelerini kullandı.

Ünal Aysal’dan açıklama
Galatasaray’da önümüzdeki dönemde takımın başına getirileceği iddia edilen sportif direktör konusunda Popescu’nun ardından Bülent Korkmaz’ın da adı geçmeye başladı.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, NTV Spor’a yaptığı açıklamada Bülent Korkmaz konusunda herhangi bir girişimlerinin olmadığını ve bu yönde de bir adım atmayacaklarını ifade etti. Bülent Korkmaz’ın yanı sıra Lütfi Arıboğan’ın son dönemde Florya’ya sık sık gitmesi konusuna da açıklık getiren Aysal, “Lutfi Bey icra kurulu başkanı sıfatı ile özellikle Florya ve sportif şubeler ile daha ağırlıklı ve zaman harcayarak çalışacak. Mali ve idari konularda yönetim kendisinin zamanını daha ekonomik kullanması için gerekli teknik ve lojistik ek desteği sağlayarak daha fazla sportif şubelere zaman ayırabilmesini mümkün kılacak” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+2 = ?