logo


19 Eylül 2014

Ünal Aysal’a karşı birleştiler!

aysalaAysal’ın seçim kararı, muhalefet cephesini harekete geçirdi. Adnan Öztürk önderliğinde Işın Çelebi, Cemal Özgörkey ve Hakan Üstünberk yönetimi devralmak için kolları sıvadı.

Galatasaray’da seçim operasyonu start aldı. Sarı-Kırmızılı kulübün patronu Ünal Aysal, seçim kararı alınca, muhalefet kolları sıvadı. Hareketin başında, Aysal döneminde başkan yardımcılığı yapan, ancak Başkan’ın bir anda yönetiminden çıkardığı Adnan Öztürk var. Öztürk’ün çok sağlam bir ekiple çalışmaya hazırlandığı öğrenildi. Bunlardan biri, Adnan Polat döneminde TT Arena’nın yapımında büyük emeği geçen ve tamamen bu işle uğraşan eski bakanlardan Işın Çelebi. Ayrıca yine Polat döneminde göreve gelen ve basketbol şubesini bugünlere getiren ivmeyi kazandıran Hakan Üstünberk de bu ekiple birlikte hareket edecek. Kulübe yıllardır her alanda destek veren ve camianın önde gelen isimlerinden olan Cemal Özgörkey de bu oluşumun içerisinde bulunacak.

LİSTE DAHA DA GENİŞLEYECEK!

Kongreye kadar olan süreçte başka adayların da ortaya çıkması gündemde. Ancak AdnanÖztürk önderliğinde kurulacak ekibin, önümüzdeki günlerde daha da güçlenmesi ve listenin genişlemesi bekleniyor. Mevcut başkan
Ünal Aysal’ın da süreci yakından takip edeceğiöğrenildi. Yine Aysal yönetiminde yer aldıktan sonra Haziran kongresinde kuruldan çıkarılan Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak gibi isimlerin yeni listede yer alıp almayacağı ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Etiketler: » » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+8 = ?