logo


Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık alanında yaşanan gelişmeler sayesinde eşyalarınızın daha güvenli ve kaliteli şekilde taşınması sağlanmaktadır. Özellikle uzun mesafeye gidecek olan eşyaların güvenle taşınması için hazırlık aşamasının iyi yapılması gerekmektedir. Uzman kadromuz ile uluslararası evden eve nakliyat hizmeti ile sizlere farklı ülkelere taşınmanız konusunda kaliteli hizmet sağlamaktayız.

Uçak ile yapılacak olan gönderimlerde eşyalarınız evinizden alınarak bu şekilde istediğiniz ülkeye gönderilmektedir. Paketleme işlemlerinde uzman ekip tarafından bütün eşyalar tek tek paketleneceği için uzun mesafede sorunsuz taşımacılık yapılmaktadır.

Kaliteli Evden Eve Nakliyat

Eşya taşımanın zorlukları özellikle taşınacak olanlar daha fazla düşünmesine neden olan konular arasında yer almaktadır. Bu nedenle profesyonel olarak verilen İstanbul evden eve nakliyat hizmeti ile hiç uğraşmadan eşyalarınızın taşınması sağlanmaktadır. İlk aşamadan son aşamaya kadar her ayrıntı hesaplanarak işlem yapıldığından eşyalarınızın zarar görmemesi için en uygun şekilde nakliyatı yapılmaktadır.

Koliler ve ambalajlama işlemi eşyaların gruplarına göre yapılırken büyük boyutlardaki mobilyaların demonte hale getirilmesi de taşıma sırasında kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede ayrılan parçalar hem daha az yer kaplarken hem de taşıma işlemi kolaylaşmaktadır.

Uluslararası Taşımacılık Hizmeti

Uluslararası alanda taşınmayı düşünenler için kaliteli ve etkili hizmetler ile özel eşya taşıma yapılmaktadır. Adresinizden alınan eşyalarınız yurtdışında istediğiniz adrese gönderilerek bu şekilde adrese teslimatı yapılır. eşya taşıma konusunda zorlamadan sonuç almanız için verilen hizmetlerde sizin bir şey yapmanız gerek kalmadan taşıma tamamlanır.

Yurtdışında belirlenen adrese eşyaların teslimatı sırasında demonte olan eşyaların montajı ustalar tarafından yapılarak bu şekilde kullanıma hazır olarak tarafınıza teslim edilir. Taşınmanın en kolay halini yaşamak isteyenler için firmamız yeterli donanımı ile en iyi sonuçların alınması için her alanda taşımacılık hizmeti vermektedir.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+10 = ?