logo


UltraSurf Download

ultrasurf

Asıl olarak Çin’de çıkmış olmasına rağmen zamanla tüm dünyada yayılan UltraSurf bir yasaklı sitelere anonim olarak girmeyi sağlayan VPN programıdır. İlk başlarda Çin’deki insanlar için güvenli ağ ve güvenli bağlantı hizmeti vermeyi amaçlayan UltraSurf, gördüğü yoğun talep ile tüm dünya tarafından indirilmeye(download) başlanmıştır.

VPN programları ile yapılabilecek her şeyin UltraSurf ile yapılabilmesinin yanında, son derece üstün bir gizlilik ve anonimlik sağlaması onu diğer VPN’lerden ayırmaktadır.

VPN’lerin Kullanım Şekilleri ve VPN’ler İçerisinde UltraSurf’un Yeri

Ücretsiz olarak, kuruluma gerek kalmadan, kolayca indirilebilen UltraSurf indir, VPN’ler arasında süre kısıtlaması olmaması ile en çok tercih edilen programlar arasında yer almayı başarmıştır. Hızlı erişim kolaylığı ve kolay çözülebilen ara yüzü ile hiçbir bilgiye sahip olmaksızın herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir programdır.

Bağlantı sağlanmasının ardından, kullanıcının asıl İp adresini gizleyerek otomatik olarak verilen ve genellikle başka bir ülke kaynaklı olarak ortaya çıkan İp kullanılmaya başlanır. Diğer Vpn’ler gibi kullanımı sırasında süre aşımı sorunu yaratmaz, internet hızında düşme veya dolaşılan sitelerde donma sorunları oluşturmaz.

UltraSurf indir İçin Güvenlik Anlayışı

Anonim olarak dolaşmak isteyen birisinin en çok dilediği şey hiç şüphesiz tam bir gizliliktir. Bazı Vpn’ler bu gizliliği verdiği öne sürse de çok basit yazılımlar ile güvenlik açıkları ortaya çıkmakta ve güvenlik sistemleri çökmektedir. UltraSurf ile bu durum mümkün değildir. Çin’deki özel bilgisayar yazılımcıları tarafından en son teknoloji güvenlik yazılımları ile donatılmıştır. Bu nedenle ip adresinizin ortaya çıkma ihtimali yoktur.

Bir diğer avantajı da aratılan her şeyin ve girilen tüm sitelerin sistemde kaydının tutulmamasıdır. Yani ne şifreler, ne siteler, ne de arama geçmişleri sistemde gözükmez.

UltraSurf’u kullanırken dikkat edilmesi gereken tek nokta anti virüs yazılımlarının kapalı durumda olmasıdır. Çünkü bazı durumlarda UltraSurf download bu yazılımları tetikleyerek, bir virüs gibi algılanabilmektedir.

Etiketler: » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+3 = ?