logo


‘Ulan İstanbul’ ekrana veda etti mi? Açıklama geldi

ulan istanbulBaşrollerini Şebnem Bozoklu ile Uğur Polat’ın paylaştığı “Ulan İstanbul”un dijital mecradaki yayını bittiği iddiaları doğru çıktı. Şebnem Bozoklu “Küçük bir veda yazısı” başlığıyla haberi sosyal medyadan verdi.

Kanal D’den internet sitesi üzerinden yayınlanmaya başlayan Ulan İstanbul dizisinin sona erdiği iddialarıyla ilgili açıklama geldi. Açıklamada şöyle denildi: “Kanal D’nin, ekrandan internete geçen sevilen dizisi “Ulan İstanbul” ’un yayından kaldırıldığı yönünde çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Geçtiğimiz Pazartesi akşamı 36. bölümü ile izleyicisi ile buluşan dizinin 39.bölüme kadar olan yayınları hazır durumdadır. Projenin internet ve mobil uygulamalardaki yayınına devam ya da tamam kararı izleyicinin göstereceği ilgiye göre belirlenecektir. Ulan İstanbul 37. bölümü ile 9 Mart Pazartesi akşamı Kanal D.com.tr ve Kanal D mobil uygulamalarında yayında olacaktır.”
Haziran ayında başlayan dizi yeni sezonda da başarısını sürdürmüş dizideki karakterler kısa sürede fenomene dönüşmüştü. Dizinin maliyetleri karşılayıp devam edebilmesi için ortalama 100 bin kişi tarafından satın alınıp izlenmesi gerekiyor.
Bununla birlikte dizinin başrol oyuncularından Şebnem Bozoklu dizinin bittiğine yönelik bir iletiyi sosyal medya üzerinden paylaştı!

tweet

Kaynak:Radikal

Etiketler: » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+7 = ?