logo


13 Aralık 2017

Ufak Tefek Cinayetler’de kötü sürpriz!

Ufak Tefek Cinayetler 8. bölümde Sarmaşık fena karıştı! Ufak Tefek Cinayetler 8. bölümde yemeğe katılan sürpriz misafir herkesi şoke etti! Sarmaşık’taki yemeğe Edip’in Oya’nın sevgilisi olarak kendisini tanıtıp gelmesiyle herkes dondu kaldı!

Star TV’de Salı akşamı ekrana Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 8. bölümünde herkesi şoke eden bir gelişme yaşandı. Ufak Tefek Cinayetler’in son bölümüne Oya damga vurdu! Oya ve Serhan’ın tehlikeli yakınlaşmasıyla artık dönülmez bir noktaya geldiler.

Merve, Oya’nın Taylan’la; Pelin ise, Serhan’la olduğunu düşünüyordu. Manikürcü ajanın getirdiği kol düğmesi kimin? Serhan’ın mı yoksa Taylan’ın mı? İkisinde de aynı takımdan var, iki kadının da hayatı alt üst olabilir. İkisinin de kocasını kaptırmamak için yapmayacağı şey yok. Kazan kaynıyor! Peki bundan sonra ne olacak? Aşk ve ahlak arasında sıkışıp kalan Oya’yı neler bekliyor? Tüm gücünü kocalarından alan kadınların muhiti Sarmaşık’ta, Oya bekar bir kadın olarak yerini nasıl muhafaza edecek?

Arzu cephesindeyse boşanmaya sayılı gün kaldı. Evi Arzu’ya kaptırmış olmayı hazmedemeyen Burcu, Sarmaşık’tan bir ev seçiyor kendine. İşte başarılı olmak için canla başla çalışan Arzu, eski kocası Mehmet ve onun metresi Burcu’yla komşu mu olacak?

Oya ve Serhan ikilisi dönülmez bir noktaya geldi. Aşıklar bir karar vermek zorunda. Bundan sonra kendilerini kandırmaları mümkün değil. İmkansız ama inkar edilemeyecek denli hakiki bir aşk onlarınki… Bir o kadar da zor. Bu aşk onları da değiştirecek mi, asla yapmam dedikleri şeyleri yapacaklar mı?

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

8+8 = ?