logo


UCUZ DÜĞÜN DAVETİYELERİ VE NİKAH ŞEKERİ

Biyere davetli veya davetsiz olmak herhangi bir yemekle, balo veya gezi fark etmeksizin adımıza davetiye gelmesi sinir ve stresten sıkıntıdan uzak hoş birgün geçirileceğinin habercisi olmakta aynı zamanda insan onurunu da okşayan bir davranıştır. İnsanların pek çok önemli günü olmakta veya şirketler ve resmi kurumlar özel geceler düzenlemektedir. Tekne de parti, kermes, konser, açılış, yeni yıl kutlaması gibi etkinlikler de geçerli olmakta ve kişiye adı üstünde yazılı olan bir zarf gönderilmektedir. Etkinliğin içeriğine göre tasarlanmasına dikkat edilmekte buna göre renk ve yazı tipi belirlenmektedir.

Gelişen endüstri, sanayi ve teknolojik faaliyetler ile her sektörde belirli değişimler de yaşanmaktadır. Birçok firma istanbul davetiye de artık ürün veya hizmetlerini internet ortamında sanal mağaza açarak yapmaya başlamışlardır. Bu şekilde gelişen olaylarda davetiye sözleri de gelişmiştir. İnternet ortamından her şeyi bulabildiğimiz günümüzde çok daha ilginç pendik davetiye ve yeni sözler bulunabilmektedir. Hayal gücünün sınırsız olduğu birisi bu sektörde inanılmaz şeyler yapabilmekte ve çok daha yeni tasarımlar ortaya çıkartabilmektedir. Klasik sözlerin yanında şiir veya romandan alıntı yaparak, ünlü düşünür veya filozofların sözleri ile harmanlanarak özgün yazılar da yazılmaktadır. Her şeyin kişinin isteklerine ve kişiye özgü yapılan bu sektör de günden güne büyümekte ve gelişmektedir.

Bir kadın için en önemli günlerden biri ümraniye davetiye de beyaz gelinliğini giyebileceği düğünüdür ve tabi ki her şeyin mükemmel olmasını istemektedir. Bu neden ile düğün davetiyeleri de özen gösterilerek ve detaylı araştırmalar ile seçilmektedir. Yazı tipi, renk seçimi, yazı boyutu gibi unsurlar kişinin istediği gibi yapılıp kağıt seçimi ve matbaada basılması ile son bulmaktadır. Düğünün nerede, saat kaçta başladığı, kaç kişilik olduğu yazılmakta hatta bazılarında ulaşım bilgisi de eklenmektedir. Bundan sonrasında davetlilere gönderilmesi kalmaktadır. DavetiyeShop.com web sitesinden her düğün davetiyesi modeli ve nikah şekeri çeşitlerini bulabilirsiniz istediğiniz ürünleri arayın yardımcı olsunlar 1000 adet davetiye 80 tl 200 tl ve 280 tl kraft zarflı, papatya zarflı çift kapaklı 340 tl nişan davetiyesi olarak veya düğün nikah davetiyeleri kampanyasından hemen faydalanın derim.

Sitemizi mutlaka ziyaret edin www.davetiyeshop.com

Etiketler: » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+5 = ?