logo

Üç Ay Süreli Kampanyalar Devam Ediyor

Sağlık, kuşkusuz ki hayatımızın en önemli alanından birisidir. Böyle olması açısından da sağlık durumu açısından ortaya konulmaya devam edilen dinamiklerden birisi olarak zaman zaman yapılması muhtemelen ihmal edilmemesi gereken testlere tabi tutulmalıdır insan…

Gelişim laboratuvarları da bu yargıdan yola çıkarak üç süreli olarak her yıl gelenekselleştirmiş bulunduğu indirimli tetkik ve muayeneleriyle diyabet testi sunmaktadır. Özel laboratuvar birimi üzerinden sunmaya devam ettiği %100 garantili testleriyle kampanyalı olarak sağlık kontrollerini sunmaktadır.

Haziran, temmuz ve ağustos aylarını kapsayan üç süreli glukoz tolerans testi ile bağışıklık sisteminin ne durumda olduğuna yönelik bir tetkik testini sunmaktadır.

Yine bütün bunların yanı sıra sunmaya devam edegeldiği uygulamalarından birisini oluşturması adına bağışıklık sistemine yönelik indirimli check up tetkikleriyle bağışıklık sisteminizin insülin direnci testi sayesinde ne durumda olduğunu belirtmektedir.

Yine online olarak raporlanabilmesine dayanan elektronik sistemi sayesinde de test sonuçlarının kısa süre içerisinde elde edilmesini gelisimlab.com.tr sağlamakta olan yapısıyla hizmetlerini kaldığı yerden kararlılıkla ve büyük bir ivedilikle devam ettirmektedir.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?