logo


TV’de evlendiği eşini öldürdü, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı

TV'de evlendiği eşini öldürdü, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı

Evlilik programında tanışıp evlendiği Selime Günaydın’ı bıçaklayarak öldüren Rıfat Günaydın ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Televizyon kanalında yayınlanan evlilik programında tanışıp evlendiği Selime Günaydın’ı İstanbul Avcılar’da geçtiğimiz yıl 30 Temmuz günü bıçaklayarak öldüren Rıfat Günaydın ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Bakırköy 4, Ağır Ceza Mahkemesi’nce verilen cezada herhangi bir indirim uygulanmadı.

Çiftin arasında, Selime Günaydın’ın 10 yaşındaki oğlunun yanlarında kalmasıyla ilgili tartışma çıkmış; Rıfat Günaydın, ekmek bıçağıyla karısını altı yerinden bıçaklayıp öldürmüştü.

Habertürk’ten Gökay Usanmaz haberine göre; Rıfat G., savcılık ifadesinde olayı şöyle anlattı: “Evlilik programında tanışıp evlendik. Daha sonra da onun yaşadığı kiralık eve gittim. İlk evliliğinden 10 yaşında bir çocuğu vardı. Genellikle babasında kalıyordu. Bize de geliyordu. ‘Bir daha bizim yanımıza gelmesin’ deyince tartıştık. Mutfaktan aldığım bıçağı rastgele sapladım.” Sorgusunun ardından nöbetçi mahkemeye çıkarılan Rıfat G., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

TV'de evlendiği eşini öldürdü, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı1

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+4 = ?