logo


02 Şubat 2016

Turnike sistemleri

Turnike sistemleri belediye, alışveriş merkezi girişleri, yerleşim alanları, ticaret ve iş merkezi gibi alanlarda kullanılan güvenlik ürünleridir. Kurulduğu yere güvenlik sunan ve giriş – çıkışları kontrollü bir şekilde ortaya çıkartan bu ürün tipleri, kullanıldıkları alanlara göre de ebat ve özelliklere sahip olabilir. Örnek vermek gerekirse yoğunluğun olmadığı bir geçiş alanında tek ayaklı turnike kullanılırken, daha geniş alanlarda ise doubla turnike kullanımı söz konusudur.

Bu ürün türleri özel siparişler üzerine farklı ebatlara göre yapılandırılabilir. Engelli vatandaşlar ve çalışanlarımız için de engelli turnike sistemleri yapılabilmektedir. Bunun dışında ise VIP olarak adlandırılan turnike çeşitleriyle daha estetik ve farklı bir kullanım alanı sunulabiliyor. Turnike türleri serbest geçiş sağlayabildikleri gibi, dilediğiniz zaman da kartlı, şifreli, parmak izli veya yüz okuma cihazı gibi tetik verebilen özelliğe sahip olan cihazlarla entegre edilebilmektedir. Paslanmaz çelik bir yapıya sahip olup, dış ortamlarda da sizlere kullanım olanakları sağlamaktadır. Üzerine monte edilebilen cihazlarla beraber koruma kuruları yapılabiliyor, su ve dış ortam temasından da kurtulabiliyor. İç ortam kadar sağlıklı ve başarılı sonuçlar almanızı sağlayan bu ürün tipleri, güvenlik amaçlı olduğu kadar yemekhane, wc, üye takip gibi alanlarda da sizlere geçiş kontrol olanakları tanımaktadır. Bu sebepten dolayı da günümüzde pek çok kişi turnike sistemi satın almak adına bu ürünleri araştırmakta ve deneme olanakları bulmaktadır. Son dönemlerde spor salonlarında da sık sık karşılaştığımız bu ürün tipi, fazlası ile kamusal ve teknolojiye yatkınlığı sebebiyle üye takip alanlarında da tercih edilen ürünlerin başını çekmektedir. Ayrıca WC amaçlı olarak kullanmak istiyorsanız jetonlu turnikeleri tercih edebilir yada online olarak program üzerinden yetkilendirme yapabilirsiniz.

Her daim alanında sıkı çalışma olanakları sunan Perkotek, sizlere üstün vade de kullanım alanı oluşturabileceğiniz bu ürünleri de makul fiyatlar karşılığında sunmaktadır. Siz de turnikeli geçiş sistemlerinden faydalanmak ve satın almak için hemen bizimle irtibata geçebilir, ürünlerin tamamını da değerlendirme şansına sahip olabilirsiniz. Bir tık kadar uzağınızda olan web sitemiz, her anlamda üstün hizmetlerini sizlere sunabilmek adına da günden güne çalışmaktadır.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+9 = ?