logo


“Türkiye tehdit altında”

devletbahçeli633Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye’nin milli değerlerinin, üniter yapısının ve topraklarının tehdit altında olduğunu söyledi.

MHP lideri Devlet Bahçeli, Tekirdağ’ın Ergene ve Çorlu ilçelerinde partililere seslendi. Önce Ergene ilçesini ziyaret eden Bahçeli, havanın yağışlı olması nedeniyle konuşmasını kısa tutarak partililerin sandıklara sahip çıkmasını söyledi. Bahçeli, Ergene ilçesi belediye başkan adayı Mehmet Cebeciyi tanıttıktan sonra Çorlu ilçesine gitti.

“BÜYÜK SORUNLARIMIZ VAR”

Çorlu Cumhuriyet Meydanında yaklaşık 3 bin kişiye seslenen MHP lideri Devlet Bahçeli, platforma korumalarının yardımı ile çıktı. Burada konuşan Bahçeli, “Çok büyük sorunlarımız var. Türkiye’nin milli değerleri, üniter yapısı ve toprak bütünlüğü uzun süreden beri tehdit altındadır. Bin yıllık kardeşliğimiz parçalanmak üzeredir. Refah seviyemizi yükseltemedik, gelir dağılımındaki adaletsizliği minimum seviyeye düşüremedik. Gençlerimiz çok zeki, Türkiye’nin dinamizmi, ülkenin geleceği. Ve yaş grubu itibariyle de 2023 yılının yöneticisi olacak olan gençler. Siyasete atılırlarsa ülkeyi bunlar yönetecek. Ticarete atılırsa, Türkiye’nin girişimci gücü onlar olacak. Ve hangi alanda onlara güvenirse ülkenin geleceğini göreceksiniz. İşte bun gençler bize bir mesaj veriyor” dedi.

Etiketler:

Share