logo


Tunik Modelleri

E9090_FF1_16SP_01_01

Tunik, bel boyundan biraz daha uzun olan ve çoğunlukla kalçayı kapatan bir üst giyim ürünüdür. İlk zamanlarda tunikler tesettür giyim için oldukça önemli sayılırdı, ancak şimdi tesettürlü olmayan kadınların da yeni trendi haline geldi. Farklı model seçenekleri sayesinde yüzlerce kombin yapma imkânı kadınların tuniklere olan ilgisini biraz daha arttırıyor elbette. Her mevsim için ayrı ayrı modeller de bulmak mümkün ayrıca.

Truvakar Kol Uzun Tunik Modelleri

Tunikler farklı uzunluklarda olabiliyorlar. Bu modelde ön kısmın arka kısımdan biraz kısa olduğu görülüyor. Böylece asimetrik bir ahenk sağlanmış oluyor. Arka kısım diz kapaklarına kadar uzanıyor. Ön kısım ile arka kısım iki ayrı parça halinde bulunup birleştiği kısım bele denk geliyor, böylece isteyenlerin dekolte olarak kullanılabilme imkanı doğuyor. Ancak bu bir zorunluluğu olmadığı için tesettürlü kadınların da rahatça tercih edebileceği bir model haline geliyor. Tesettürlü kadınlar bir avantajlı yönü de bisiklet yaka olmasıdır.

Pamuk malzemeden üretildiği için rahattır ve aynı zamanda her mevsimde kullanabilme imkânı sağlar. Oldukça uygun bir fiyata sahip olduğu için kolaylıkla bulunabilir. Sarı, siyah, lacivert, mercan, pudra ve mint renk seçenekleri mevcuttur. Farklı tunik modelleri hakkında fikir sahibi olmak için http://www.zemingiyim.com/kadin-tunik-cesitleri adresini ziyaret edebilirsiniz.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+8 = ?